LINE6 STAGESOURCE L3M

33031
L3m

Активна акустична система LINE6 STAGESOURCE L3M призначена для вирішення всіляких завдань озвучення, з широкими можливостями підключення та управління безпосередньо ззаду динаміка.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

31 069 грн

Есть в наличии

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Активна акустична система LINE6 STAGESOURCE L3M призначена для вирішення всіляких завдань озвучення, з широкими можливостями підключення та управління безпосередньо ззаду динаміка.

Розумний режим динаміка
Використання шести режимів на основі DSP оптимізує StageSource L3m для різних сценаріїв, включаючи класичну систему порталу PA, підлоговий монітор, особисту систему, задню лінію клавіатури, акустичну гітару або багатоемовний процесор гітари, як гітарний комбо.
Вбудований акселерометр і датчики установки на опорі автоматично визначають орієнтацію системи і встановлюють відповідний режим роботи.
Потужний 1400-ватний, тримовний дизайн

Розумний динамік Line6 StageScape L3t 1400W
Ця 1400-ватна, тришарова, акустична система TriAmp з фанерно-тур-класом дизайну і подвійною жорсткістю призначена для досягнення виняткової потужності і надійності.
Інноваційна багатофункціональна конструкція дозволяє L3m бути ідеальною акустичною системою в широкому спектрі застосувань, включаючи стекове покриття підлоги, підтримку кріплення, горизонтальний монітор підлоги, віртуальний нахил назад для інструментальної зворотної лінії або підвішений з інтегрованими точками підвіски M10.

L6 Link Мережевий інтерфейс
При роботі з живим звуком, коли вам потрібні дві або більше систем, StageSource використовує свій власний цифровий мережевий протокол, званий L6 LINK™, для спрощення налаштувань.
Динаміки автоматично вибиратимуть конфігурації, пан-стереоси, налаштовуватимуть режим Smart Speaker і виконуватимуть загальносистемні оптимізації. Додайте сабвуфери StageSource L3m і система автоматично відправить їм підсумували сигнали і встановлять кросовери.
У поєднанні пристрої Line6 PA утворюють інтелектуальну систему, яка швидко налаштовується і допоможе вам досягти найкращої якості звуку.

Датчики орієнтації та монтажу на опорі
StageSource L3m використовує внутрішній акселерометр, оптичні датчики і DSP для прискорення і оптимізації звуку вашої системи. На основі інформації, яку система отримує від датчиків, вона вибирає свій режим Smart Speaker і автоматично налаштовує його.
Наприклад, коли система вмикається в горизонтальному положенні, вона автоматично вибирає режим «сценічного монітора». Такий режим забезпечує незначне зниження низькочастотних компонентів для оптимізації звуку при розміщенні системи на підлозі.
Якщо вибрано будь-який з режимів «зворотної лінії» (клавішні, акустична гітара, електрогітара), L3m потім перевіряє його орієнтацію (за допомогою акселерометра) і дивиться, чи знаходиться він на опорі (з підтримкою датчика підтримки).
Якщо система встановлена вертикально, а не на підтримку, L3m активує режим "Virtual Tilt-Back", який оптимізує орієнтацію вгору основною віссю. Це допомагає зорієнтувати звук вгору до вух художника, коли система знаходиться на підлозі.
Якщо система знаходиться на підтримці, режим "Virtual Tilt-Back" не активується, оскільки це означає, що випромінювачі розміщуються вище і спрямовані в правильному напрямку.

Інтегрована система придушення зворотного зв'язку
Оскільки ефект зворотного зв'язку може сильно пошкодити продуктивність, StageSource L3m використовує інтелектуальне придушення зворотного зв'язку 12-смугами. Система автоматично визначає проблемні частоти і автоматично компенсує їх посилення.
Система постійно аналізує звуковий сигнал, ідентифікуючи частоти, які мають характеристики зворотного зв'язку (стійкі частоти з декількома гармоніками, що ростуть амплітудою), а потім застосовуючи ріжучі фільтри для ослаблення таких частот.
Ви можете контролювати до 12 незалежних частот зворотного зв'язку і вибрати один з трьох режимів роботи, в залежності від того, наскільки агресивно аналізатор буде шукати потенційні частоти зворотного зв'язку.

Багатофункціональний дизайн і масштабованість
Багатофункціональний дизайн у поєднанні з потужним режимом Smart Speaker та цифровим мережевим протоколом L6 Link забезпечує масштабованість, незалежно від того, чи використовуєте ви одну L3m як окрему систему ПА або кілька L3m як базову, монітор та зворотну лінію.
Додайте більше сабвуферів StageSource L3s, і ви можете легко створити конфігурацію, щоб відповідати вашим вимогам до живого звуку.

Надійний дизайн туру
StageSource L3m готовий до будь-яких дорожніх випробувань. Потужний дерев'яний корпус з подвійними жорсткими краями і сталева решітка радіатора з захисним екраном захищають динаміки і водіїв від ударів.
Якщо вам потрібні системи підвіски, StageSource L3m має чотири професійні точки підвіски M10.

Масштабованість L3t і L3m
На додаток до систем L3t і сабвуферів L3s, серія StageSource™ також включає L3m: 1400-Вт, 3-смугова, високоекономна активна акустична система TriAmp.
Призначений для розширення можливостей будь-якої існуючої системи на базі L3t або будь-якої іншої акустичної системи, StageSource L3m має симетричні комбіновані входи XLR / TRS, додаткові стерео входи, інтегрований мережевий інтерфейс L6 LINK™ і той же багатофункціональний дизайн з вибором режиму "Розумний динамік" і багатосмуговий придушення зворотного зв'язку як система StageSource L3t.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІНІЇ 6 STAGESOURCE L3M:
Потрійна потрійна система TriAmp
Частотний діапазон 40Гц - 19 кГц (-10 дБ), 47 Гц - 18 кГц (±3 дБ)
132 дБ максимального звукового тиску
Напрямок: 100o x 50o (-6 дБ)
Кросовери: 250Гц, 2,2 кГц-7кГц (залежно від моделі)
Гучномовці: 2 x 10" (глибоке зміщення) HF 4 Om, 1" драйвер стиснення 8 Om
Підсилювачі: 2 x 655 Вт (клас D), 1 x 175 (клас AB)
Акустичний дизайн: бас-рефлекс
Записи: 2 х XLR/1/4 TRS баланс
Заднє управління: 2 x XLR/1/4 TRS, 2 x RCA, L6 Link XLR в/з, Цикл через XLR, Mix Out XLR, Зворотній зв'язок (on/off/Mode), Майстер-рівень, Розумний динамік
Розміри: 861 x 312 x 312 мм
Вага: 26,1 кг

Характеристики

Переглянути: Активні
Тип: Портативний / сцена / концерт
Потужність, Вт: 1400
Звуковий тиск, дБ 132
Динаміки (конфігурація): 2x10''
Матеріал справи: Дерево
Вбудований мікрофон: Ні
Відтворення через USB/картку: Ні
Формат відтворення: Моно
Вбудована батарея: Ні
Пило-,,"гідроізоляція: Ні
Bluetooth: Ні
Світлові ефекти: Ні
FM-приймач: Ні
Скло для кріплення: Так
Частотний діапазон (нижня межа), Гц: 40
Частотний діапазон (верхня межа), Гц: 19000
Вага, кг: 26

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: