Фильтры:

Цена:

1802 грн - 80970 грн

Розмір скрипки 1/32 Имеется 1 товар.

Показ 1 - 1 из 1 товара
  • STENTOR 1400/J

    STENTOR 1400/J - скрипка 1/32, Студент I, колода цілого клена з цілим верхом ялини, гриф цілого клена з подушечкою палісандру, колиска палісандру, дерев'яний тримач струни. Скрипки студентської I виготовляються з масиву дерева, прикрашені декоративними орнаментами, оснащені якісною підкладкою з грифом і палісандерними підборами.

    3 364 грн
Показ 1 - 1 из 1 товара
Розмір скрипки 1/32
Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і піс...
Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і після гарантії) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярне наповнення каталогу останніми новинками, швидкістю доставки, власною вітриною, яка складається з популярних товарів, кредитних і вигідних розстрочок за програмою «Оплачуйте розстрочку».

Каталог інтернет-магазину музики DOMMUYKI. UA запропонує вам кращі уклінні інструменти, серед яких ви знайдете: скрипки, альти, віолончелі, контрабаси, струни для луків, звукоутримувачі, луки, кейси, стійки, тримачі. У розділі «Музичні луки» ви знайдете інструменти для луків для початківців і професіоналів від провідних виробників: DUNLOP, GATOR, HOHNER, MAXTONE, RICO, ROCKBAG, ROCKCASE, SEYDEL, SOUNDKING, YAMAHA. Ми поважаємо ваш і ваш власний час, тому в нашому магазині ви можете купити скрипку з позитивною репутацією.

Консультанти інтернет-музичного магазину DOMMUYKI. UA допоможе підібрати найкращу скрипку 1/32. Також в розділі скрипки ви зможете вибрати і купити скрипку 1/32 необхідної конфігурації і характеристик. Бажаємо Вам приємних і успішних покупок, будемо вдячні за ваші відгуки і коментарі.
Еще