Фильтр:

Цена:

114 грн - 79197 грн

Міді клавіатури / MIDI контролери Товаров: 241.

на странице
Показано 1 - 21 из 241 товаров
Показано 1 - 21 из 241 товаров
Міді клавіатури / MIDI контролери

MIDI-клавіатура – це тип міді-контролера, який має фортепіанну розкладку клавіатури та додаткові функції. MIDI-клавіатура призначена для створення, запису та відтворення музики з використанням спеціального програмного забезпечення. Важливо відзначити, що саме цей пристрій не здатний модулювати звуки. Міді клавіатура відправляє команди для подаль...

MIDI-клавіатура – це тип міді-контролера, який має фортепіанну розкладку клавіатури та додаткові функції. MIDI-клавіатура призначена для створення, запису та відтворення музики з використанням спеціального програмного забезпечення. Важливо відзначити, що саме цей пристрій не здатний модулювати звуки. Міді клавіатура відправляє команди для подальшої обробки та по суті є музичним медіаконвертером, що перетворює аналоговий сигнал на цифровий. Спектр застосування цього інструменту вражає своєю різноманітністю, а функціональність MIDI-контролера зробила його незамінним помічником музиканта.

Тип клавіатури

Найважливішими характеристиками будь-якого клавіатурного контролера є тип клавіатури, які клавіші відповідає гра (продуктивність). Як виконавець, ви повинні почуватися комфортно, використовуючи MIDI-клавіатуру, і не має значення, на сцені або в студії. Не варто недооцінювати рівень впливу хорошої клавіатури на творчість та продуктивність!

Тип механізму клавіатури, який ви надаєте перевагу, зазвичай визначається тим, до чого ви звикли, і стилем музики, в якій ви працюєте. Розглянемо 3 основні типи механіки:
- синтезатор (синтезатор);
- фортепіано (фортепіанний екшн);
- Молоткова дія.

Клавіатури із синтезаторною механікою
Клавіатури із синтезаторною механікою найпростіші та найдешевші. Клавіші порожнисті, коротше фортепіанних, мають пружинну механіку і, залежно від жорсткості пружини, можуть бути обтяженими (важкими) або необтяженими (легкими).

Клавіатури з фортепіанною механікою
Клавіатури з фортепіанною механікою імітують справжній інструмент, але навантаження на клавіші все одно пружинить, тому такі клавіатури більше схожі на фортепіано зовні, ніж на дотик.

Клавіатури з молоточковою механікою
Клавіатури з молоточковою механікою не використовують пружини (точніше, не тільки пружини), а молоточки та дотик майже нічим не відрізняються від справжнього піаніно. Але вони значно дорожчі, тому що велика частина роботи при складанні молоткових клавіатур виконується вручну.

Крім того, всередині кожного виду існує кілька ступенів ключового навантаження:
- незважений;
- напівзважений;
- Зважений.

Кількість клавіш

MIDI-клавіатури можуть мати різну кількість клавіш зазвичай від 25 до 88.

Чим більше клавіш, тим більше і важче MIDI-клавіатура. На такій клавіатурі можна грати одразу в кількох регістрах. Наприклад, для виконання академічної фортепіанної музики вам знадобиться MIDI-клавіатура, оснащена щонайменше 77, а краще 88 клавішами. 88 клавіш — стандартний розмір клавіатури для акустичних піаніно та роялів.

Клавіатури з невеликою кількістю клавіш підходять для виконавців на синтезаторах, студійних музикантів та продюсерів. Найменші з них найчастіше використовуються для концертного виконання електронної музики - такі MIDI-клавіатури компактні і дозволяють зіграти, наприклад, невелике соло на синтезаторі поверх вашого треку. Їх також можна використовувати для навчання музиці, запису електронної музики або передачі MIDI-частин у секвенсор. Для охоплення всього діапазону регістрів такі пристрої мають спеціальні клавіші транспонування (октавного зсуву).

Комп'ютер і міді-клавіатура з'єднані дротом, яким вони обмінюються інформацією. Коли ви вибираєте звук певного музичного інструменту на своєму комп'ютері та натискаєте клавішу на міді-клавіатурі, ви чуєте цей звук.

Звичайна кількість клавіш на міді-клавіатурах - від 25 до 88. Якщо ви хочете грати прості мелодії, то підійде клавіатура з малою кількістю клавіш, якщо вам потрібно записати повноцінні фортепіанні твори тоді ваш вибір - повноцінна клавіатура. розмір клавіатури із 88 клавішами.

Ви також можете наповнити звуками барабанів міді-клавіатуру, обравши набір ударних на своєму комп'ютері. Використовуючи міді-клавіатуру, спеціальну комп'ютерну програму для запису музики та звукову карту (Пристроєм для запису звуків на комп'ютер) у вас вийде повноцінна домашня студія звукозапису.

USB чи MIDI?
Більшість сучасних MIDI-клавіатур оснащені USB-портом, що дозволяє підключати таку клавіатуру до ПК за допомогою одного кабелю USB. USB-клавіатура отримує необхідне живлення та передає всі необхідні дані.

Якщо ви плануєте використовувати MIDI-клавіатуру з планшетом (наприклад, iPad), часто пам'ятайте, що планшети недостатньо потужності на вихідних портах. У цьому випадку вашій MIDI-клавіатурі може знадобитися окремий блок живлення - роз'єм для такого блоку є на більшості серйозних клавіатур MIDI. Підключення здійснюється через USB (наприклад, через спеціальний перехідник Camera Connection Kit, при використанні планшетів Apple).

Якщо ви плануєте використовувати MIDI-клавіатуру із якимось зовнішнім обладнанням (наприклад, із синтезаторами, драм-машинами або грувбоксами) — обов'язково зверніть увагу на наявність класичних 5-контактних MIDI-портів. Якщо у вас немає такого порту MIDI-клавіатури, підключити її до «залізного» синтезатора без використання ПК не вийде. Майте на увазі, що класичний 5-контактний MIDI-порт не вміє передавати живлення, тому при використанні цього протоколу зв'язку вам знадобиться додатковий блок живлення. Найчастіше можна уникнути підключення так званого «USB-штекера», тобто. звичайний провід USB-220 вольт, або взагалі попросити міді-клавіатуру для USB з комп'ютера.

Багато сучасних міді-клавіатури мають можливість підключення двома способами.

Додаткові можливості

Колеса модуляції
Ці колеса прийшли до нас з 60-х років, коли починали з'являтися електронні клавішні інструменти. Вони повинні зробити виконання на простих типах клавіатур виразнішим. Як правило, коліс 2.

Перше називається колесом висоти тону - воно керує висотою звуку нот, які звучать, і використовується для виконання т.з. "групи". Стрічка є імітацією «натягування» струни, улюбленого прийому блюзових гітаристів. Проникнувши в електронний світ, група стала активно використовувати інші види звучання.

Друге колесо – колесо модуляції. Він може керувати будь-яким параметром використовуваного інструменту, наприклад, вібрато, фільтром, еталонним ефектом, гучністю тощо.

Педалі
Багато клавіатур оснащені роз'ємом для підключення педалі сустейна. Ця педаль продовжує натискати клавіші, доки ми її тримаємо. Ефект, що досягається педаллю сустейна, найбільш близький до ефекту демпфуючої педалі акустичного фортепіано. Тому, якщо ви плануєте використовувати свою MIDI-клавіатуру як фортепіано, обов'язково купіть таку педаль. Також є роз'єм для інших типів педалей - наприклад, для педалі експресії (expression). Педаль, така як колесо модуляції, може плавно змінювати один звуковий параметр, наприклад, гучність.

Фейдери, кнопки та кнопки
Крім традиційних клавіш, на передній панелі MIDI-клавіатури можна знайти секції поворотних регуляторів, повзунків та кнопок. Вони також здатні передавати MIDI-дані та можуть значно підвищити рівень ручного керування програмним забезпеченням або модулями. Конкретний приклад: MIDI-клавіатура підключена до комп'ютера, а звуковий редактор активує ваш улюблений програмний синтезатор. Регулятори, повзунки та колесо модуляції забезпечують управління в реальному часі синтезом фільтра синтезатора, резонансом, що оточує підсилювач, та багатьом іншим. Це створює відчуття використання оригінального аналогового інструменту, що набагато краще, ніж клацати мишею. Сьогодні багато MIDI-клавіатури підтримують технологію автоматичного зіставлення, яка встановлює ручки та фейдери відповідно до елементів управління певного звукового редактора.

Сумісність із DAW
Майже всі контролери, представлені на ринку, зараз добре працюють із найпопулярнішими робочими станціями. Але є аксесуари, заточені під конкретну DAW. Тому, якщо ви є важливим користувачем певного програмного забезпечення, то вам обов'язково потрібно звернути увагу на цей пункт у чек-листі.

Після дотику, воно мені потрібне?
Уважно слухайте професійних виконавців, які закінчують свої сольні партії та фрази легким нальотом. Це післяторкання, яке досягається сильнішим натисканням клавіші після натискання. Сенсорний ефект – це зручний та ергономічний спосіб додати експресії у вашу гру. Звичайно, як альтернатива ви можете використовувати колесо висоти тону або джойстик лівою рукою, але як ви це зробите, граючи обома руками? Сенсорний екран, який зазвичай використовується в більш професійних контролерах, є однією з тих функцій, які здаються непотрібними, поки ви не спробуєте використовувати їх самостійно.

Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і після гарантії) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярне наповнення каталогу останніми новинками, швидкістю доставки, власною вітриною, яка складається з популярних товарів, кредитних і вигідних розстрочок за програмою «Оплачуйте розстрочку». Каталог інтернет-магазину музики DOMMUYKI. UA запропонує вам найкращі клавіатури, серед яких ви знайдете потрібну вам клавіатуру Midi. У розділі Midi Keyboard ви знайдете професійні клавіатури Midi від провідних виробників: AKAI, ALESIS, ARTURIA, CME, KORG, M-AUDIO, NATIVE INSTRUMENTS, KUR'WEIL, NEKTAR, NOVATION, RELOOP, STUDIOLOGIC. Ми поважаємо ваш і ваш власний час, тому в нашому магазині ви можете купити оригінальну клавіатуру Midi та інші музичні інструменти тільки з позитивною репутацією.

Еще