LINE6 STAGESOURCE L3T

33029
L3t

Акустична система LINE6 StageSource L3T була розроблена, щоб стати найбільш універсальною акустичною системою в світі для музикантів.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

32 220 грн

Есть в наличии

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Акустична система LINE6 STAGESOURCE L3T StageSource L3T була розроблена, щоб стати найбільш універсальною акустичною системою в світі для музикантів.

Розумний режим динаміка
Використання шести режимів на основі DSP оптимізує StageSource L3t для різних сценаріїв, включаючи класичну систему порталу PA, підлоговий монітор, особисту систему, задню лінію клавіатури, акустичну гітару або багатоемовний процесор гітари, як гітарний комбо.
Вбудований акселерометр і датчики установки на опорі автоматично визначають орієнтацію системи і встановлюють відповідний режим роботи.

Потужний 1400-ватний, тримовний дизайн
Ця 1400-ватна, тришарова, акустична система TriAmp з фанерно-тур-класом дизайну і подвійною жорсткістю призначена для досягнення виняткової потужності і надійності.
Інноваційна багатофункціональна конструкція дозволяє L3t бути ідеальною акустичною системою в широкому діапазоні застосувань, включаючи стекове покриття підлоги, підтримку кріплення, горизонтальний монітор підлоги, віртуальний нахил назад для інструментальної зворотної лінії або підвішений з інтегрованими точками підвіски M10.

L6 Link Мережевий інтерфейс
При роботі з живим звуком, коли вам потрібні дві або більше систем, StageSource використовує свій власний цифровий мережевий протокол, званий L6 LINK™, для спрощення налаштувань.
Динаміки автоматично вибиратимуть конфігурації, пан-стереоси, налаштовуватимуть режим Smart Speaker і виконуватимуть загальносистемні оптимізації.
Додайте сабвуфери StageSource L3s і система автоматично відправить їм підсумували сигнали і встановлять кросовери.
У поєднанні пристрої Line6 PA утворюють інтелектуальну систему, яка швидко налаштовується і допоможе вам досягти найкращої якості звуку.

Вбудований мікшер з ефектами
L3t може функціонувати як автономне рішення для роботи з живим звуком. З повнофункціональним мікшером на борту, включаючи кілька мікрофонних / інструментальних входів, входи для зовнішніх джерел, таких як консолі змішування та MP3-програвачі, L3t оснащений всім необхідним для створення високоякісного живого звуку.

Датчики орієнтації та монтажу на опорі
StageSource L3t використовує внутрішній акселерометр, оптичні датчики і DSP для прискорення і оптимізації звуку вашої системи. На основі інформації, яку система отримує від датчиків, вона вибирає свій режим Smart Speaker і автоматично налаштовує його.
Наприклад, коли система вмикається в горизонтальному положенні, вона автоматично вибирає режим «сценічного монітора». Такий режим забезпечує незначне зниження низькочастотних компонентів для оптимізації звуку при розміщенні системи на підлозі.
Якщо ви виберете будь-який з режимів «зворотної лінії» (клавішні, акустична гітара, електрогітара), L3t потім перевіряє його орієнтацію (за допомогою акселерометра) і дивиться, чи знаходиться він на опорі (за допомогою датчика підтримки).
Якщо система встановлена вертикально, а не на підтримку, L3t активує режим "Virtual Tilt-Back", який оптимізує орієнтацію вгору основною віссю. Це допомагає зорієнтувати звук вгору до вух художника, коли система знаходиться на підлозі.
Якщо система знаходиться на підтримці, режим "Virtual Tilt-Back" не активується, оскільки це означає, що випромінювачі розміщуються вище і спрямовані в правильному напрямку.

Інтегрована система придушення зворотного зв'язку
Оскільки ефект зворотного зв'язку може сильно пошкодити продуктивність, StageSource L3t використовує інтелектуальне 12-смуге придушення ефекту зворотного зв'язку.
Система автоматично визначає проблемні частоти і автоматично компенсує їх посилення.
Система постійно аналізує звуковий сигнал, ідентифікуючи частоти, які мають характеристики зворотного зв'язку (стійкі частоти з декількома гармоніками, що ростуть амплітудою), а потім застосовуючи ріжучі фільтри для ослаблення таких частот.
Ви можете контролювати до 12 незалежних частот зворотного зв'язку і вибрати один з трьох режимів роботи, в залежності від того, наскільки агресивно аналізатор буде шукати потенційні частоти зворотного зв'язку.

Багатофункціональний дизайн і масштабованість
Багатофункціональний дизайн у поєднанні з потужним режимом Smart Speaker і цифровим мережевим протоколом L6 Link забезпечує масштабованість, незалежно від того, чи використовуєте ви один L3t як окрему систему PA або кілька L3t як базову, монітор і зворотну лінію.
Додайте більше сабвуферів StageSource L3s, і ви можете легко створити конфігурацію, щоб відповідати вашим вимогам до живого звуку.

Надійний дизайн туру
StageSource L3t готовий до будь-яких дорожніх випробувань. Потужний дерев'яний корпус з подвійними жорсткими краями і сталева решітка радіатора з захисним екраном захищають динаміки і водіїв від ударів. Якщо вам потрібна система підвіски, StageSource L3t має чотири професійні точки підвіски M10.

Масштабованість L3t і L3m
На додаток до систем L3t і сабвуферів L3s, серія StageSource™ також включає L3m: 1400-Вт, 3-смугова, високоекономна активна акустична система TriAmp.

Призначений для розширення можливостей будь-якої існуючої системи на базі L3t або будь-якої іншої акустичної системи, StageSource L3m має симетричні комбіновані входи XLR / TRS, додаткові стерео входи, інтегрований мережевий інтерфейс L6 LINK™ і той же багатофункціональний дизайн з вибором режиму "Розумний динамік" і багатосмуговий придушення зворотного зв'язку як система StageSource L3t.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІНІЇ 6 STAGESOURCE L3T:
Потрійна потрійна система TriAmp
Частотний діапазон 40Гц - 19 кГц (-10 дБ), 47 Гц - 18 кГц (±3 дБ)
132 дБ максимального звукового тиску
Напрямок: 100o x 50o (-6 дБ)
Кросовери: 250Гц, 2,2 кГц-7кГц (залежно від моделі)
Гучномовці: 2 x 10" (глибоке зміщення) HF 4 Om, 1" драйвер стиснення 8 Om
Підсилювачі: 2 x 655 Вт (клас D), 1 x 175 (клас AB)
Акустичний дизайн: бас-рефлекс
Записи: 2 х XLR/1/4 TRS баланс
Контроль бічної панелі: посилення, PAD, 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, Мод, Реверберація, Зворотній зв'язок (On/Off/Mode), Dual mono/Stereo Link, Акустичне моделювання (вмикання/вимикання)
Заднє управління: 2 x XLR/1/4 TRS, 2 x RCA, L6 Link XLR в/з, Цикл через XLR, Mix Out XLR, Зворотній зв'язок (on/off/Mode), Майстер-рівень, Розумний динамік
Розміри: 861 x 312 x 312 мм
Вага: 26,1 кг

Характеристики

Переглянути: Активні
Тип: Портативний / сцена / концерт
Потужність, Вт: 200
Звуковий тиск, дБ 132
Динаміки (конфігурація): 2x10''
Матеріал справи: Дерево
Вбудований мікрофон: Ні
Відтворення через USB/картку: Ні
Формат відтворення: Моно
Вбудована батарея: Ні
Пило-,,"гідроізоляція: Ні
Bluetooth: Ні
Світлові ефекти: Ні
FM-приймач: Ні
Скло для кріплення: Так
Частотний діапазон (нижня межа), Гц: 40
Частотний діапазон (верхня межа), Гц: 19000
Вага, кг: 26

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: