EGNATER TWEAKER 112

32988
TWEAKER 112

EGNATER TWEAKER 112 - комбо підсилювач електрогітари, потужність 15 Вт, лампа, 1x12" Celestion G12H-30, 2 x 6V6 та 3 x 12AX7, 3-смуговий еквалайзер, майстер-гучність, сучасний / вінтажний перемикач, петля ефектів, AC / британський / американський перемикач, чистий / гарячий перемикач, жорсткий

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

19 404 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание


EGNATER TWEAKER 112 - комбо підсилювач електрогітари, потужність 15 Вт, лампа, 1x12" Celestion G12H-30, 2 x 6V6 3 x 12AX7, 3-смуговий еквалайзер, майстер-том, сучасний / вінтажний перемикач, петля ефектів, AC / британський / американський перемикач, чистий / гарячий перемикач, жорсткий

Egnater Tweaker - ультра-компактний і надзвичайно універсальний підсилювач ламп з унікальним, витонченим звуком, а також майже нескінченною тональною палітрою завдяки численним перемикачам "Tweaker".

З парою ламп 6V6 в підсилювачі потужності, TWEAKER встановлює новий стандарт для ламп мікро підсилювачів. У розділі hein, еквалайзер і навіть майстер-секція всюди є перемикачі "Tweaker", пропонуючи широкий спектр звуків від гладкого і м'якого до гармонізованого свинцю.

Що приховано всередині TWEAKER, а це великий набір звуків, ви не зустрінете в підсилювачах такого формату. Кожен з п'яти перемикачів на передній панелі змінює свій характер. ЩІЛЬНІ і ЯСКРАВІ перемикачі утворюють днища і верхівки, від м'яких і гладких до агресивних і пробивних. Перемикач GAIN змінює характер вигоди від кришталево чистого до суворого hi-gay. Перемикач дозволить вибрати між американським, класичним британським і навіть VX ac характер. А перемикач CLASSIC/MODERN змінює звучання підсилювачів потужності ламп, від м'яких до гострих.

Технічні характеристики EGNATER TWEAKER 112:
Тип: ламповий комбо підсилювач для електрогітари
Потужність: 15 Вт
Динамік: 1 x12" Celestion G12H-30.
2 x 6V6 3 x 12AX7.
3-смугний еквалайзер.
Головний том.
Сучасний/ Вінтажний перемикач.
Цикл ефектів.
Перемикач змінного/британського/американського режиму.
Чистий/гарячий перемикач.
Щільно і яскраво.

Характеристики

Конфігурація динаміки: 1 x 12''
Потужність: 15 Вт
Ефекти: Ні
Продовольство: З мережі

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: