Производители:

Цена:

389 грн - 108135 грн

Мультикори

Мультикори Товаров: 45.

Показано 1 - 45 из 45 товаров
Показано 1 - 45 из 45 товаров
Мультикори
Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і піс...
Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і після гарантії) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярне наповнення каталогу останніми новинками, швидкістю доставки, власною вітриною, яка складається з популярних товарів, кредитних і вигідних розстрочок за програмою «Оплачуйте розстрочку».

Каталог інтернет-магазину музики DOMMUYKI. UA запропонує Вам найкраще професійне звукове обладнання, серед якого ви знайдете необхідні кабельні вироби. У розділі кабельного продукту ви знайдете професійні кабельні продукти для клубів і дискотеки від провідних виробників: HORIZON, MACKIE, YAMAHA. Ми поважаємо ваш і ваш власний час, адже в нашому магазині ви можете купити кабельну продукцію з позитивною репутацією.
Консультанти інтернет-музичного магазину DOMMUYKI. UA допоможе підібрати кращий мультикор. Також в розділі кабельного продукту ви зможете вибрати і купити професійний мультикор необхідної конфігурації і характеристик. Бажаємо Вам приємних і успішних покупок, будемо вдячні за ваші відгуки і коментарі.
Еще