Производители:

Цена:

11169 грн - 11169 грн

В наличии

Процесори Имеется 1 товар.

Показ 1 - 1 из 1 товара
  • ROLAND EC10M

    Процесор ROLAND EC-10M призначений для використання з акустичним кахоном. Компактний процесор з акумулятором ROLAND EC-10M захоплює звук акустичного кахона за допомогою кліп-мікрофона, дозволяючи при цьому відтворювати різноманітні вбудовані електронні тембри, накладаючи їх на звук акустичного кахона.

    11 169 грн
Показ 1 - 1 из 1 товара
Процесори

Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і піс...

Музичний магазин музичних інструментів, звукового та світлового обладнання DOMMUYKI. UA є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, представлених на сайті. Вибираючи наш магазин, Ви будете купувати музичні інструменти з перших рук, що гарантує офіційність пропонованого в Україні продукту, якість продукції та сервісну (гарантійний і після гарантії) підтримку в сервісному центрі. Основними перевагами ми вважаємо регулярне наповнення каталогу останніми новинками, швидкістю доставки, власною вітриною, яка складається з популярних товарів, кредитних і вигідних розстрочок за програмою «Оплачуйте розстрочку». Каталог інтернет-магазину музики DOMMUYKI. UA запропонує вам кращі музичні інструменти, серед яких ви знайдете необхідні аксесуари для ударних музичних інструментів. У розділі аксесуарів для ударних музичних інструментів ви знайдете професійні процесори від провідних виробників: ALESIS, ROLAND, YAMAHA. Ми поважаємо ваш і власний час, адже в нашому магазині купити пластик можна тільки з позитивною репутацією.

Еще