YAMAHA THR10C

33307
THR10C

Комбор YAMAHA THR10C звучить так, як ви хочете, і створює враження, яке вам потрібно. Ефекти, які доповнюють і розширюють вашу гру, поєднуються з реверсивним і лолієвим наповненням всієї кімнати, що дозволяє вивело техніку виконання на наступний рівень. Завдяки унікальному дизайну та фокусу THR, об'єм стадіону більше не є необхідною умовою для гарного звучання - все в гітарі комбо YAMAHA THR10C призначене для того, щоб слідувати манері вашого виступу, включаючи необхідність іноді звучати дуже тихо.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

10 467 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание


Комбор YAMAHA THR10C звучить так, як ви хочете, і створює враження, яке вам потрібно. Ефекти, які доповнюють і розширюють вашу гру, поєднуються з реверсивним і лолієвим наповненням всієї кімнати, що дозволяє вивело техніку виконання на наступний рівень. Завдяки унікальному дизайну та фокусу THR, об'єм стадіону більше не є необхідною умовою для гарного звучання - все в гітарі комбо YAMAHA THR10C призначене для того, щоб слідувати манері вашого виступу, включаючи необхідність іноді звучати дуже тихо. Тон і відчуття, створені YAMAHA THR10C змусить вас забути про час і грати на інструменті всю ніч. Гітарний комбо Yamaha THR10C підтримує п'ять типів ефектів - режим моделювання, бас і акустична гітара

Основні моменти YAMAHA THR10C:
- Програмна користувальницька функція пам'яті дозволяє зберегти до п'яти повністю незалежних наборів налаштувань звуку.
- Автентичний стиль і дизайн підсилювача гітари від одного з провідних виробників, Yamaha (Японія).
- 8 видів автентичного гітарного посилення, в тому числі чистий канал (DELUXE, КЛАС A, US BLUES, BRIT BLUES, MINI, BASS, ACO, FLAT).
- швидке перемикання на користувальницькі налаштування "на льоту" без затримок і звукових стрибків.
- Вбудований хроматичний тюнер з яскравим дисплеєм забезпечить максимальну точність налаштування електрогітари.
Запрограмований користувачем торкніться Tempo, щоб швидко налаштувати ефект затримки.
- Входи AUX і USB дозволяють виконувати під нульовим треком, що грає зі смартфона, портативного MR3-плеєра або персонального комп'ютера.
- Оригінальна функція освітлення спереду імітує оригінальне світіння справжнього підсилювача лампи.
- Вбудована секція ефектів обробки урізноманітнить звучання будь-якого музичного стилю (ХОР, ФАЗЕР, ФЛАНГЕР, ЗАТРИМКА, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА/РЕВЕРАНС, РЕВЕРАНС ХОЛЛА, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРБЕР, КОМПРЕСОР, ШУМОВІ ВОРОТА).
Можливість використання додаткових елементів управління і програмного забезпечення при підключенні підсилювача до ПК через USB-порт.

Більшість ефектів комбо YAMAHA THR10C живляться від процесорів ефектів VCM. Ця технологія, яка використовується в професійних консолях змішування Yamaha, забезпечує безпрецедентний реалізм і якісні ефекти. Ідеально доповнюючи характеристики моделі підсилювача низького підсилення, гітарний комбо YAMAHA THR10C має ефект TAPE ECHO, який імітує використання старовинних аналогових інструментів, створює ефект vau і вібрує змінений звук магнітної плівки. Ефекти, досягнуті за допомогою VCM, є нюансами, яких неможливо досягти за допомогою простої цифрової емуляції. VCM дозволяє ефектам звучати дійсно музично, адже саме ця музичність робить класичні процесори аналогових ефектів незамінними навіть у сучасній цифровій студії.

Технічні характеристики Yamaha THR10C:
Тип пристрою: підсилювач гітари;
Специфікація: електрогітара;
Моделі підсилювачів: ДЕЛЮКС, КЛАС А, US BLUES, BRIT BLUES, MINI, BASS, ACO, FLAT
Ефекти: ХОР, ФЛАНГЕР, ФАЗЕР, ТРЕМОЛО, СТРІЧКОВЕ ЕХО, ЕХО/РЕВЕРБ, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРАНС, РЕВЕРАНС ХОЛЛА, "КОМПРЕСОР", "ШУМОВІ ВОРОТА" (управляється програмним забезпеченням редактора THR)
Хроматичний тюнер
Аудіо інтерфейс USB
Вихід навушників, AUX IN (стерео міні)
Підсилювач: 10 Вт (2 х 5 Вт), динаміки 2 x 8 см
Мережний адаптер у комплекті, акумулятор живлення від 6 x AA (опціонально)
Розміри: 360 x 183,5 x 140 мм
Вага: 2,8 кг
Комплект: адаптер, USB-кабель, кабель стерео-вставки, штучний інтерфейс Cubase, інструкція користувача

Характеристики

Конфігурація динаміки: 2 x 3"
Потужність: 10 Вт
Ефекти: Так
Продовольство: Акумулятор/акумулятор

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Сопутствующие товары

Смотрите также: