7
9
9
YAMAHA BB1025X VW Увеличить

YAMAHA BB1025X VW

33133
BB1025X VW

Бас-гітара YAMAHA BB1025X VW

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

39 615 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Бас-гітара YAMAHA BB1025X VW

Діагональна струнна насадка через корпус
Нові баси BB мають діагональний струнний монтаж через корпус "Diagonal Body Thru Stringing", де струни біжать по діагоналі в корпус від задня частина корпусу і виходять на міст під кутом 45o. Традиційний спосіб кріплення, при якому струни вигнуті донизу, викликає навантаження при передачі їх вібрацій. Діагональна струнна насадка через тіло значно підвищує ефективність передачі вібрації струн в тіло, надійно і ефективно.

Міст Урожай Плюс
Новий міст - Vintage Plus Bridge - розроблений для кращих моделей BB-серії. Його особливістю є конструкція спорожніли з діагональним вирізом в точці контакту рядка. Це дозволяє створити більш стійку точку опори і отримати чистий і добре сформований звук.
Ніжки виготовлені з міді, що дає перевагу в звучці низьких частот, а сталева основа моста забезпечує швидку реакцію вібрацій. Всі гвинти і пружини виготовлені з нержавіючої сталі, щоб витримати корозію.

Три частини корпусу з слотом
Корпус баса складається з трьох частин, об'єднаних між собою слот-з'єднанням. Слоти, виготовлені з твердих кленових порід, забезпечують найкращий резонанс тіла, дуже близько до того, який створює тіло з одного шматка. Також розміщення моста і фіксація грифів в центральну частину дозволяє переносити більше вібраційної енергії з струн на корпус.

5-частинний гриф: болтовий кріплення
5-частинний клен і стерв'ятник протистоять деформації і скручування. Він має щільність і гостроту кленового звуку в поєднанні з глибиною і теплом звучання Альянсу. Конструкція з горловиною на болтах забезпечує різку атаку, швидку реакцію і яскравий звук.

Звукова вісь YASH
Прагнучи отримати оптимальний «пасивний» звук, учні звуку були спеціально розроблені у співпраці з філією YASH (Yamaha Artist Service Hollywood). Відкрита конструкція дозволяє датчикам захоплювати більше струнних коливань, в той час як плоскі магніти відмінно передають динамічні породи і навіть агресивну гру. AlNiCo V магніти на світловому огляді на гриф надають глибокий і теплий тон, а кераміка на датчику моста - відмінна подача і пунш.

Колки та реджинери
Ставки і регіон розміщуються для забезпечення оптимального положення, напруженості і балансу струн.

Пікгард і металева підкладка
Pickgard, металеві панелі управління і ручки пініометра надають моделям серії X ефектний вигляд.

Верхні плавки нейзільберу
Металевий верх виконаний з того ж матеріалу, що і лад, щоб отримати відкритий звук струн, схожий на звук струн на ладах. У порівнянні з пластиком або кісткою, нейзілібер (злиття нікелю, цинку і міді) більш ефективно передає вібрацію струн.

Характеристики VW Yamaha BB1025X:
Корпус: Ольга
Тип конструкції: Болтовий гриф
Гріфф: Клен/Нато, 5 частин
Підкладка стерв'ятника: Palisander
Мензура: 34"
Верхній плавець: Neizilber
Частота: 21
Міст: Вінтаж Плюс (латунне сідло, сталева плита)
Звуки: Шия: Спліт Клинок (Alnico V), Міст: Одноклинний (керамічний)
Управління: 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Механіка: Хром
Набір: Гітара, клавіша для якоря
Колір: Вінтажний білий (VW)
Виробництво: Індонезія

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: