YAMAHA AUDIOGRAM 6

32996
Audiogram 6

YAMAHA представила новий аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6. YAMAHA AUDIO AUDIOGRAM 6 має функціональність консолі змішування. Аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6 має повнофункціональний інтерфейс, подібний до мікшування консолі з двома моно- та двома стереосистемами.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

6 774 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA представила новий аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6. YAMAHA AUDIO AUDIOGRAM 6 має функціональність консолі змішування. Аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6 має повнофункціональний інтерфейс, подібний до мікшування консолі з двома моно- та двома стереосистемами. Кожен з двох моноканель має комбіновані роз'єми, до яких можна підключити найрізноманітніші пристрої. Кнопка DT/INST змінюється, і ви можете безпосередньо підключати електрогітари та бас-гітари, не вивчаючи електричні функції опору та інші спеціальні теми.

Особливості Yamaha AUDIOGRAM 6:

- Поставляється з високоякісними підсилювачами мікрофона на двох вхідних моноканелах, один з яких оснащений фантомним живленням 48 В для використання конденсаторів.
- Компресори, регульовані однією ручкою, дуже прості у використанні.
- Однією кнопкою PAN можна швидко перетворити два монокоаліція AUDIOGRAM6 в справжній стерео і навпаки.
- За допомогою функції інтерфейсу MONITOR Mix audiogram6 можна зручно збалансувати гучність зовнішніх джерел і гучність записаного звуку на комп'ютері, підключеному через USB-порт.
- Інтерфейс AUDIOGRAM6 з живленням від USB не потребує зовнішнього джерела живлення.

Основна якість аудіо інтерфейсу YAMAHA AUDIOGRAM 6 проста у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це встановити чутливість входів і обсяг виходу, і ви готові до запису. За допомогою ручок GAIN відрегулюйте чутливість вхідних каналів, де лампочка ПІК не загоряється. Таким же чином встановіть рівень виходу за допомогою ручки MASTER, одночасно переконавшись, що ліва і права лампочка PEAK не загоряється. Звукова карта YAMAHA AUDIOGRAM 6 поставляється з високоякісними попередньо встановленими мікрофонами на двох вхідних моноканелах, один з яких оснащений 48 фантомними конденсаторами з живленням від фантомів. За допомогою цього мікрофона можна записувати тексти оповіді та подкасти, записувати акустичні гітари тощо.

Технічні характеристики Yamaha AUDIOGRAM 6:
Тип: Звуковий інтерфейс USB.
Аудіо інтерфейс: з секвенджером Cubase AI4.
Живлення: Від USB-порту.
Компресор: побудований з регулятором, який контролює плавність і баланс сигналу.
Входи та виходи: Телефон введення рядка x 4 (L/ MONO x 2, R x 2), Телефон вихідної лінії x 2 (L, R)
Частота дискретизації: USB AUDIO 1.1, 16bit/44.1kHz
Розміри: 290 x100 x220 мм.
Вага: 1,4 кг.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: