YAMAHA AUDIOGRAM 3

32995
Audiogram 3

YAMAHA представила новий аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 3. Головною перевагою YAMAHA AUDIOGRAM 3 є простота використання. Компактний аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 3 оснащений моно- і стерео вхідним каналом.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

5 262 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA представила новий аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 3. Головною перевагою YAMAHA AUDIOGRAM 3 є простота використання. Компактний аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 3 оснащений моно- і стерео вхідним каналом. Вхідний моноканель, який забезпечує максимальну гнучкість для запису практично будь-якого джерела, оснащений комбінованим роз'ємом, який можна використовувати в мікрофонному і лінійному режимі входу, а стерео канали мають роз'єм для навушників і роз'єми RCA. Оскільки аудіо інтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 3 живиться від шини USB, зовнішнє джерело живлення не потрібне і може використовуватися в дорозі.

Основні моменти АУДІОГРАМИ YAMAHA 3:
- інтерфейси: Мікрофон / Hi-q вхід х 1, Роз'єм телефону х 2, RCA роз'єм х 2 (parallel)
- аналогові виходи: роз'єм телефонного роз'єму 1/4 / роз'єм RCA (parallel), вихід навушників
- Програмне забезпечення для штучного штучного забезпечення Cubase в комплекті
- Потужність шини USB

Моноканал YAMAHA AUDIOGRAM 3, який використовується як вхід мікрофона, оснащений високоякісним підсилювачем мікрофона. Канал для підключення конденсаторного мікрофона для якісного запису оснащений фантомним живленням. Незалежно від типу використовуваного мікрофона, професійна технологія, яка використовується в цьому підсилювачі, забезпечить ідеальний запис. Натиснувши кнопку MIC/INST, ви можете вибрати чутливість моноканель YAMAHA AUDIOGRAM 3 для безпосереднього підключення мікрофонів або інструментів. У режимі підключення інструментів, наприклад, можна записувати електрогітари, баси та безліч інших інструментів. Всі аудіо, записані в будь-якому з режимів MIC / INST, потім можуть бути оброблені за допомогою вбудованих ефектів штучного аналізу CUBASE для отримання запису на професійному рівні.

Технічні характеристики Yamaha AUDIOGRAM 3:
Тип: Звуковий інтерфейс USB.
Кількість каналів: 2 канали - один моно і один сеттер.
Аудіо інтерфейс: з секвенджером Cubase AI4.
Живлення: Від USB-порту.
Компресор: побудований з регулятором, який контролює плавність і баланс сигналу.
Входи та виходи: Combo Connector для запису вокалу / гітари.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: