YAMAHA CPX1000 NAT

32906
CPX1000 NAT

YAMAHA CPX1000 NAT - електроакустична гітара, верхня палуба: ялина ціла, обрізна і нижня палуба: Нато, гриф: палісандер, нове моделювання prepamp YAMAHA SRT (3 види мікрофонів), 3-поверховий. еквалайзер, вбудований тюнер, колір: Natural (NAT).

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

31 539 грн

Есть в наличии

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA CPX1000 NAT - електроакустична гітара, верхня палуба: ялина ціла, обрізна і нижня палуба: Нато, гриф: палісандер, нове моделювання prepamp YAMAHA SRT (3 види мікрофонів), 3-поверховий. еквалайзер, вбудований тюнер, колір: Natural (NAT).

У 2018 році в Україні було
Використовуючи цифрову обробку DSP та багаторічний досвід Yamaha в звукозаписної індустрії, була створена SRT, звукова та попередня система, здатна забезпечити неперевершено природний звук студійної якості для акустичної гітари. Якість, яка до недавнього часу була можлива тільки в студії з досвідченим звукорежисером, парк дорогих мікрофонів і оптимальною акустикою запису, тепер легко доступна будь-якому музиканту як на сцені, так і в студії.

SRT не створює штучного звучання гітари, він досить повно доводить до звуку деякі елементи, які взагалі утворюють якісний звук: вишуканий ефект акустичного простору між гітарою і мікрофоном, характерну оцінку звуку, виконану класичним студійним мікрофоном, різні резонанси в залежності від розташування мікрофона.

У зв'язку з тим, що SRT в першу чергу використовує природний звук інструменту в якості основи, результат надзвичайно реалістичний і відображає в першу чергу характер гітарного звучання.

Три режими звучання високоякісних мікрофонів
Виберіть один з трьох найбільш затребуваних звукорежисерів по всьому світу, щоб моделювати мікрофон. Оригінальні мікрофони використовуються для запису звуків в системі SRT.

Режим 1: Нойманн U67
Класичний ширококутний конденсаторний мікрофон має широкий діапазон частот і швидку реакцію. Такий режим підходить для всіх музичних стилів і жанрів, прекрасно передає вирази. Рекомендується для супроводу і виконання в стилі рок.

Режим 2: Нойманн KM56
Класичний вузькодумний мікрофон має м'який звук, точні і делікатні високі частоти. Рекомендується для арпеджіо, повільних композицій, стилів пальців і т.д.

Режим 3: Royer R-122
Сучасний стрічковий мікрофон. Має плавну атаку з м'якими високими частотами і об'ємним теплим звуком. Згладжує жорсткий «бюстинг» пальцями до бархатистого звуку. Рекомендується для джазу і блюзу.

Зміна розташування мікрофона

Зосередитися:
Близьке розташування мікрофона відносно гітари (20-30 см). Чітко передає струнний і боді-резонанс, який надає щільний об'ємний звук і ідеальний фокус.

Широкий:
Близьке розташування мікрофона в поєднанні з мікрофоном в далекому полі (в декількох метрах від гітари). Акустичний ефект можна порівняти з дистанційним звучанням гітари. Рекомендується як для сольного виступу, так і для виступу в групі.

Регульований резонанс корпусу
Резонансний контролер дозволяє додати резонанс корпусу до основного звуку, тим самим підкреслюючи природний звук гітари. Резонансний контролер ефективний тільки в режимі мікрофона звуку.

Придушення ефекту зворотного зв'язку
Гітари топ-серії APX/CPX поєднують фірмову технологію Yamaha A.F.R. (Автоматичне зменшення зворотного зв'язку / автоматичне придушення зворотного зв'язку), яка автоматично розпізнає частоту, з якою відбувається зворотній зв'язок, і використовує фільтр групи для його придушення. Коли з'явиться зворотній зв'язок, просто натисніть кнопку і включіть A.F.R. Ви можете використовувати до п'яти фільтрів одночасно.

Змішування джерел звуку з мікрофоном і пиріжок-сенсором
Змішування джерел звуку з мікрофоном і пиріжок-сенсором дозволяє розширити звукову палітру. Також змішування джерел звуку з п'єсотатором зі звуком вбудованого мікрофона збільшує атаку.

Специфікації Yamaha CPX1000 NAT:
Тип: електроакустична гітара
Верхня палуба: ціла ялина.
Нижня палуба: НАТО.
Візьмемо: Нато.
Глибина корпусу: 95-115 мм.
Гріфф: червоне дерево з підкладкою з рожевого дерева.
Міст: палісандер.
Верхній обмочування: 43 мм.
Механіка: позолочені ставки.
Датчики звуку: Preamp System63 (SRT).
Управління: 3-смуговий еквалайзер, 3 моделі мікрофонів, резонанс, фокус/широкий вибір, баланс, автоматичний придушення зворотного зв'язку (5 смуг), хроматичний тюнер.
Колір: Натуральний (NAT)
Виробництво: Китай
Гарантія: 24 місяці (для електронних і механічних компонентів)

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: