YAMAHA THR10

32660
THR10

YAMAHA представила новий підсилювач гітарного комбо YAMAHA THR10. Серія THR була розроблена групою гітаристів, які шукали ідеальний звук. Бойовий літак YAMAHA THR10 звучить так, як ви хочете, і створює вам потрібне враження.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

(5/5)
6 отзыв (ов) - 6 отзыв (ов)

Читать отзывы Написать отзыв

10 092 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

(5/5)
6 отзыв (ов) - 6 отзыв (ов)

Читать отзывы Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA представила новий підсилювач гітарного комбо YAMAHA THR10. Серія THR була розроблена групою гітаристів, які шукали ідеальний звук. Бойовий літак YAMAHA THR10 звучить так, як ви хочете, і створює вам потрібне враження. Ефекти, які доповнюють і розширюють вашу гру, поєднуються з реверсивним і лолієвим наповненням всієї кімнати, що дозволяє вивело техніку виконання на наступний рівень. Завдяки унікальному дизайну і фокусу звуку THR, гучність стадіону вже не є обов'язковою умовою хорошого звуку - все в цьому підсилювачі призначене для того, щоб слідувати манері вашого виконання, включаючи необхідність іноді звучати дуже тихо. Його тон і відчуття, які він створює, змусять забути про час і грати на інструменті всю ніч

Основні моменти YAMAHA THR10:
- МОДЕЛІ ПІДСИЛЮВАЧІВ: ЧИСТИЙ, ХРУСКІТ, СВИНЕЦЬ, BRIT HI, MODERN, BASS, ACO, FLAT
- Ефекти: ХОР, ФЛАНГЕР, ФАЗЕР, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА, ЗАТРИМКА / РЕВЕРБ, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРАНС, РЕВЕРАНС ХОЛЛ, Z КОМПРЕСОР, ШУМОВІ ВОРОТА (доступні тільки в редакторі THR)
- хроматичний тюнер
- КОНТРОЛЕРИ: ПІДСИЛЮВАЧ, ПОСИЛЕННЯ, МАЙСТЕР, БАС, СЕРЕДНІЙ, ТРЕБЛ, ЕФЕКТ, DLY / REV, ВИХІД ГІТАРИ, USB / AUX ВИХІД, ПЕРЕМИКАЧ ПАМ'ЯТІ КОРИСТУВАЧА X 5, ПЕРЕМИКАЧ КРАНА / ТЮНЕРА
- інтерфейси: Вхід (Стандартний моно), навушники (Стандартний стерео), AUX (Stereo Mini), USB
- динаміки: 8 см широкосмугового х 2
- Підсилювач: 10 Вт (5 Вт q 5 Вт)
- Джерело живлення: адаптер EADP-38EB A (в комплекті), Батареї (лужні батареї AA AA (приблизно 6 годин) або нікель-метал-гібрид (приблизно 7 годин).

Більшість ефектів yamaha THR10 засновані на процесорах ефектів VCM. Ця технологія, що використовується в професійних консолях змішування YAMAHA, забезпечує неперевершений реалізм і якісні ефекти. Ефекти, досягнуті за допомогою VCM, є нюансами, яких неможливо досягти за допомогою простої цифрової емуляції. VCM дозволяє ефектам звучати дійсно музично, адже саме ця музичність робить класичні процесори аналогових ефектів незамінними навіть у сучасній цифровій студії.

Технічні характеристики Yamaha THR10:
ПІДСИЛЮВАЧ: ЧИСТИЙ, ХРУСКІТ, СВИНЕЦЬ, BRIT HI, СУЧАСНИЙ, БАС, ACO, ПЛОСКИЙ
ЕФЕКТИ: ХОР, ФЛАНГЕР, ФАЗЕР, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА, ЗАТРИМКА / РЕВЕРАНС, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРАНС, РЕВЕРАНС ЗАЛУ
Хроматичний тюнер - настоянки точні і стабільні, зручний і простий в читабельному дисплеї
Натисніть Темп - швидко визначити час затримки ефекту
5 повних налаштувань у пам'яті користувача
Роз'єми: моно; Навушники Вхід AUX і USB
Акустична система: 10 Вт
Розміри: ширина: 360 мм; Висота: 183,5 мм; Глибина: 140 мм
Вага: 2,8 кг
Живлення: від адаптера EADP-38EB A або батарей AA

Характеристики

Конфігурація динаміки: 2 x 3,1"
Потужність: 10 Вт
Ефекти: Так
Продовольство: Акумулятор/акумулятор

Отзывы

Від 07 Oct 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Євген

Гучність без надлишку, але прекрасно вистачає для домашньої гри, звук супер! Комбо можна підключити по USB до компа і використати як якісну звукову карту для запису своїх музичних результатів!

Від 16 Sep 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Валерій Демуз

Підсилювач Yamaha THR-10 це той випадок, коли виробник на 100% виправдав мої очікування як гітариста! Yamaha поставили все з ніг на голову і зайшли до цих проблем з іншого боку - змінили сам підхід і конструкцію підсилювача, тепер маленький комбік це не зменшена копія велико-концертного, а абсолютно інша, саме домашня конструкція!

Від 12 Aug 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Остап Павелко

Переконливий функціонал, 6 типів звучання електро-гітариі. Можливість підключення електро-акустичної гітари або бас, великий набір звукових ефектів, можливість збереження своїх звукових налаштувань, навіть тюнер для налаштування гітари - і той є! Окрім цього - в підсилювач шнурком 3.5 можна підключити наприклад плеєр, і підігравати улюбленим трекам, можна підключити навушники і нікому не заважати вночі.

Від 10 Aug 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Андрій

В мене Yamaha THR-10 на батареях працює приблизно 5-6 годин активної експлуатації. Плюсів стільки, що буде дуже довгий пост. Я думаю ті хто захоче, подивляться пару роликів на ютюбі і відразу все зрозуміють) Причому є 3 різних модифікації цієї моделі. Важкий, блюзовий, середнячок! Він універсальний і на ньому можна усе інше накрутити взагалі без проблем, головне мати руки.

Від 01 Jul 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Микола

Дуже і дуже гідний звук в THR-10! Компактний. Вихід на навушники. Робота від батарей, але з ними один нюанс - необхідна напруга 15 Вольт, а з батарей ви зможете зібрати тільки 12 Вольт. Вище за положення на 13 годин ручки гучності не викрутити інакше почне вирубуватися, не тягне. Але це нічого, використав на дні народженні за містом в поході та на пляжі на плечах, по олдскулу) дуже навіть непогано прокачав пляж, використовуючи половину гучності.

Від 13 Apr 2017 (YAMAHA THR10) :
(5/5

Павло Діденко

Після того, як відіграв рік на комбо (LX20), вирішив пошукати та придбати собі щось більш краще. Давно задивлявся на Yamaha THR-10. Проглянув майже всі роліки на ютубі, прочитав до фіга інфи, коротше кажучи - я в нього закохався так, що не хотів навіть ніякий інший! Багатофункціональність просто вражає, різноманітність - головний козир цього комбо!

Сопутствующие товары

Смотрите также: