7
9
9
YAMAHA N8 Увеличить

YAMAHA N8

32485
N8

Студія мікшерів YAMAHA N8

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

43 002 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Студія мікшерів YAMAHA N8
За зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом стоїть над потужний цифровий мікшер і продакшн-студія, що працює безпосередньо з програмним забезпеченням Steinberg Cubase AI4 на вашому Macintosh або Windows PC. Студії цифрового змішування Yamaha N Series - це ідеально оптимізоване поєднання програмного та апаратного забезпечення, яке може легко створювати музику з найкращими можливими звуками та якістю управління. Більше легкості - менше технологій!

При виборі обладнання для домашньої студії одним з основних компонентів, з яким стикається музикант, є комп'ютерний аудіо інтерфейс і мікшер. У випадку зі звуковою картою найбільш гнучким рішенням на сьогоднішній день можна вважати системи на основі інтерфейсу FireWire, так як вони легко працюють як з настільними комп'ютерами, так і з ноутбуками. Деякі початківці музиканти вважають, що без зовнішнього мікшера можна обійтися і без, використовуючи вбудовані в драйвери звукові карти мікшери. Однак дуже скоро приходить розуміння того, що це створює величезні проблеми в контролі, а також перемикання декількох джерел звуку. В результаті під час роботи додається постійно перемикатися між додатковими вікнами, вставляти і витягувати шнури. У зв'язку з цим нові моделі Yamaha n8 і n12, що поєднують багатоканальний інтерфейс FireWire і цифровий мікшер, можуть стати дуже цікавим рішенням.

Yamaha n8 має 8 вхідних каналів (4 мікрофона і 4 лінійних), а також 1 додатковий стерео вхід. Мікрофонні канали обладнані входами Insert і High-z із високим рівнем шуму. З виходів є базовий стерео вихід, вихід монітора для управління і виходу шини AUX, який поєднується з виходом на навушники. Крім стерео шин Master і SOLO, змішувач має два внутрішніх стерео AUX, один з яких живиться від вбудованого реверберації, і окрему шину REC, яка не має зовнішнього виходу, але підключена до одного з входів вбудованої звукової карти. Yamaha n8 оснащений 12-канальний інтерфейс FireWire. Його 12 вхідних каналів з'єднані з 8 каналами Direct Out, стерео REC і виходом головної шини. Вихід 12 каналів інтерфейсу пов'язаний з 8 вхідними каналами мікшера, стереосистемою AUX і стерео шиною монітора, при виборі якого сигналу підключений до вхідної лінії мікшера, з аналогового входу або з виходу з карти комп'ютера можна селектор на передній панелі. Фіксується внутрішнє перемикання комп'ютерного інтерфейсу з каналами і шинами змішувача.

Окремо необхідно сказати кілька слів про змішувач, що використовується в моделі No8. Зовні він повторює аналогові пристрої, але, тим не менш, це повністю цифровий змішувач. Всі регулятори і факери на ньому використовуються тільки для зняття контрольної напруги, а вся обробка сигналу цифрова. Це, з одного боку, забезпечує абсолютну легкість і швидкість налаштування, з іншого - виключає притаманні аналогові пульти «пищать» факери. Особливу увагу нові моделі приділили якості мікрофонних передміхуових доріканок: використовували схеми класу А на дискретних елементах і високоякісні конденсатори. Це дало звучання більше музичності та прозорості.

Ще однією цікавою особливістю змішувачів є використання цифрових компресорів в мікрофонних каналах, кожен з яких має два контролери MORPH і DRIVE. Перший регулятор контролює параметри швидкості спуску, а також залежність компресора від частотних характеристик сигналу. Параметри програмовані для різних типів інструментів і позначаються п'ятьма буквами A, B, C, D і E. При переході регулятора з однієї позиції в іншу відбувається плавна зміна (морфінг) параметрів. Регулятор DRIVE впливає на ступінь стиснення сигналу, керуючи порогом компресора і рівнем виходу. У майбутньому ми очікуємо розширення бібліотеки змішування, яку можна завантажити в змішувач.

Процес інтеграції з продуктами Steinberg, а саме їх програмою Cubase AI4, не був проігнорований. Змішувачі вбудовані в спеціальні транспортні елементи управління цієї програми, крім того можна розмістити теги, перемикатися між шляхами програми, управління метрономом і функціями моніторингу. Гнучка система перемикання змішування, дозволяє прописати або відтворити інструмент за допомогою вбудованих плагінів програми.

В цілому, нові моделі міксерів орієнтовані на невеликі студії початкового рівня, домашні студії, студії для озвучення відео. Вони також ідеально підходять для запису живих сесій на концерті або репетиції бази.

Технічні характеристики Yamaha N8:
8 вхідних каналів - 4 моноси з Корозією XLR, нові мікрофонні пре-провайдери на дискретну логіку і фантомну потужність; Вимикач Hi-y на вході 4 перетворювачів 24/96
Солодкий точковий морфінг компресор на моно каналах
3-смуговий еквалайзер на кожному каналі, середня частина напівпараметрична
4 індикатор рівня сегмента на кожному каналі цифрового ревербератора з алгоритмами REV-X
5 стерео шин - STEREO, REC, REVERB, AUX, SOLO
8 Інтерфейс FireWire для входу/виходу; - відправляє входи 1-8 і REC автобусів, STEREO, приймає STEREO, AUX і 1-8 автобусів
Драйвери WDM/ASIO, сумісність з MLAN після завантаження та встановлення mLAN Tools
Два окремих навушники - від блоку C/R і безпосередньо від шини AUX
В/З MIDI
Транспортний блок для управління DAW, сумісний з Mackie Control
Інтеграція з супутнім Кубинським AI4

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: