7
9
9
YAMAHA GB1K PM Увеличить

YAMAHA GB1K PM

32034
GB1K PM

Королівський YAMAHA GB1K PM

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

408 393 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Королівський YAMAHA GB1K PM
YAMAHA GB1K PM є головним прикладом нашої безкомпромісної наполегливості на чудовому звуку та резонансі за доступною ціною. Компактний розмір GB1 ідеально підходить для будь-якого інтер'єру.

Найбільш компактний і доступний YAMAHA GB1K PM.
GB1K є найбільш компактним і доступним роялем Yamaha. Завдяки своєму повноцінному звуку з хорошим резонансом, це піаніно можна порівняти з багатьма моделями набагато більших розмірів.

Більше ста років досвіду в створенні роялів.
Роялі GB1, які неперевершені в красі та звучці, є кульмінацією багаторічного досвіду Yamaha у створенні роялів. Ці інструменти, які увібрали в себе багатовіковий досвід майстрів, відрізняють якість і експлуатаційні характеристики, якими відома Ямаха, і з якими ми входимо в друге століття своєї історії створення фортепіано.

Виняткова ретельність і точність виготовлення.
Yamaha royals заслужили світову репутацію виключно високоякісних інструментів. Відомі своїм надзвичайно виразним звучанням і надійним сервісом протягом тривалого часу, вони відіграють важливу роль у виконавських мистецтвах і музичній освіті. Роялі Yamaha постійно входять до числа інструментів, які настійно рекомендуються майстрами і монтажем, і є основним вибором піаністів усіх рівнів по всьому світу.

Репутація Yamaha заснована на столітній традиції досконалості та професіоналізму, яка, в свою чергу, базується на унікальних технологіях, сучасній виробничій базі та висококваліфікованому, обізнаному та відданому своїй справі персоналі. Завдяки використанні високих технологій на всіх етапах виробничого циклу ми здатні створити практично будь-яку деталь для будь-якого фортепіано. Такий підхід дозволив нам досягти значних успіхів і встановити загальноприйнятий стандарт якості.

Yamaha GB1K PM специфікації:
Кількість клавіш: 88.
Біла ключова поверхня: Акрилові смоли.
Поверхня чорних ключів: Фенольна смола.
3 педалі.
У комплекті: банкет.
Розміри: 151 x1466 x99 см.
Продуктивність: Поліроване червоне дерево (PM).
Вага: 261 кг.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: