YAMAHA RGXA2 (JBL)

32020
RGXA2 JBL

YAMAHA RGXA2 (JBL) - електрогітара, корпус: AIR, болтовий гриф: клен з підкладкою з рожевого дерева, 22 лади, 2 х HU Alnico V, Міст: Монтаж системи мосту, Колір: Jet Black (JBL).

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

21 894 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA RGXA2 (JBL) - електрогітара, корпус: AIR, болтовий гриф: клен з підкладкою з рожевого дерева, 22 лади, 2 х HU Alnico V, Міст: Монтаж системи мосту, Колір: Jet Black (JBL).

Розвиток A2 був зосереджений на трьох критичних аспектах - гітара повинна мати чудовий звук, легку вагу і силу, достатню для витримки сильних стресів, створених напругою струн. Проведено серйозні дослідження, результатом яких стало створення технології Альтернативний внутрішній резонанс. Незважаючи на те, що гітара має міцне тіло, завдяки своєму унікальному дизайну струни дуже сильно резонують з тілом, в результаті чого виникає неймовірно потужний і відкритий звук. Оригінальний міст і система масштабування збагачують додаткові кольори унікальних характеристик приладу, тому гітара повністю порушує традиційне поняття про те, що «легка вага гітари має слабкий звук».

RGXA2 є результатом революційного підходу до гітарного дизайну, який завжди починається з бажання створити найлегші гітари. Однак ранні прототипи зазвичай легкі за вагою, але не мають хороших звукових і ігрових якостей. Кінцева вага RGXA2 становить приблизно 2,5 кг. Це виняткове досягнення, так як вага становила близько 30 кг.% нижче традиційної гітари з твердим тілом, в той час як звук інструменту і відчуття гри саме такі, про які мріють всі музиканти. Такий дизайн легкої гітари можна вважати винятковим досягненням.
Дизайн А.І.Р. Альтернативний резонанс

Моделі RGXA2 і RBX4A2, створені Yamaha за оригінальною технологією альтернативного внутрішнього резонансу, поєднують легкість у вазі і найвищу якість звуку.
- Колода складається з внутрішнього шару світлого дерева, затиснутого між шарами твердої деревини.
- три металеві (звукові) трубки, що проходять через корпус під мостом, передають вібрацію струн на корпус і повертають вібрацію тіла на міст.
- Верхній шар дерева швидко реагує на вібрацію струн, яка передається через міст.
- Спеціальні звукові трубки, що проходять через тіло, забезпечують сильний резонанс в матеріалі середини корпусу.
- спинка тіла резонує, доводячи до резонансу все тіло повністю, завдяки якому глибина, потужність і резонанс тембру, який дійсно можна назвати унікальним.

Оригінальні звукозаписувачі
Розроблені в Yamaha Artist Services, Hollywood, A2 звукові камери допомагають додатково поліпшити відмінні тональні характеристики колоди, зроблені A.I.R. Розроблений за участю деяких всесвітньо популярних гітаристів, A2 звукові виконавці відрізняються силою легкого тембру.

Оригінальний дизайн мосту
Процес пошуку нових дизайнерських рішень для мосту Ямаха завершився створенням компактного, легкого мосту з великими звуковими характеристиками. Проста конструкція без проникаючих елементів забезпечує високу якість звуку при грі на верхніх ладах. Спеціальні звукові трубки, що проходять через корпус під мостом, безпосередньо передають вібрацію струн на корпус

Світлодіодні лампочки, освітлені освітленням
Гітара має один регулятор гучності і трипосівну комутацію звукозаписувачів, яка підсвічується світлодіодними лампочками, що дозволяє добре бачити, який з датчиків використовується.

Гріфф РГКСА2
Ширина підкладки для шиї така ж, як і у гітар серії RGX, а точніше RGX220D, але товщина підкладки середня. Зручний дизайн полегшує утримання акордів і забезпечує зручне положення на лівій руці. Велика маса грифу забезпечує більш насичений звук.

Оригінальна голова гриму
Yamaha, заснована на традиційному дизайні, застосувала нові тенденції: тривимірні форми, циліндричні алюмінієві колеса (RGXA2) і відмінне балансування ваги - все в глянцевому і стильному вигляді.

Специфікації Yamaha RGXA2 JBL:
Тип: електрогітара
Корпус: суцільний.
Тип конструкції: болтовий гриф.
Гріфф: Клен з підкладкою з рожевого дерева.
Підкладка для шиї: рожевий ліс.
Мензура: 25,5".
Лафтс: 22.
Міст: Монтаж системного мосту А.І.Р.
Іншар: позиційні маркери ладів.
Управління: Регулятор гучності, трипольна обертова ручка перемикання звукових датчиків, які підсвічуються світлодіодними лампочками, що дозволяє побачити, який з датчиків використовується.
Колки: циліндричний алюміній.
Звукозаписувачі: 2 гумкуні - розроблені в центрі сервісів Yamaha Artist Services, звукозаписувачі A2 мають легку потужність тембру.
Колір: Реактивний чорний (JBL) - чорний.
Гарантія: 24 місяці (для електронних і механічних компонентів)

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: