YAMAHA N12

31995
N12

YAMAHA N12 - консоль змішування YAMAHA N12, 16-канальний інтерфейс FireWire, 12 вхідних каналів (8 мікрофонів і 4 лінійних) з вбудованим компресором Sweet Spot і професійною пемзі мікрофона (клас А, дискретні компоненти), оснащений повнорозмірними 100 мм фадерами, фантомною силою, 3-смуговий еквалайзер на кожному каналі з параметричним середнім, AUX send/ret, реверсом, вагою: 14 кг.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

58 968 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA N12 - консоль змішування YAMAHA N12, 16-канальний інтерфейс FireWire, 12 вхідних каналів (8 мікрофонів і 4 лінійних) з вбудованим компресором Sweet Spot і професійною пемзі мікрофона (клас А, дискретні компоненти), оснащений повнорозмірними 100 мм фадерами, фантомною силою, 3-смуговий еквалайзер на кожному каналі з параметричним середнім, AUX send/ret, реверсом, вагою: 14 кг.

При виборі обладнання для домашньої студії одним з основних компонентів, з яким стикається музикант, є комп'ютерний аудіо інтерфейс і мікшер. У випадку зі звуковою картою найбільш гнучким рішенням на сьогоднішній день можна вважати системи на основі інтерфейсу FireWire, так як вони легко працюють як з настільними комп'ютерами, так і з ноутбуками. Деякі початківці музиканти вважають, що без зовнішнього мікшера можна обійтися і без, використовуючи вбудовані в драйвери звукові карти мікшери. Однак дуже скоро приходить розуміння того, що це створює величезні проблеми в контролі, а також перемикання декількох джерел звуку. В результаті під час роботи додається постійно перемикатися між додатковими вікнами, вставляти і витягувати шнури. У зв'язку з цим дуже цікавим рішенням може стати нова модель Yamaha n12, що поєднує в собі багатоканальний аудіо/MIDI інтерфейс FireWire і цифровий мікшер.

Yamaha n12 має 12 вхідних каналів (8 мікрофонів і 4 лінійних), а також має 1 додатковий стерео вхід. Мікрофонні канали обладнані входами Insert і High-z із високим рівнем шуму. Збільшено кількість виходів: це основний стерео вихід і 6 виходів монітора, які можна використовувати для моніторингу об'ємних фонограм, а також є окремий стерео вихід AUX. Yamaha n12 оснащений 16-канальний інтерфейс FireWire. Його 16 вхідних каналів з'єднані з 12 каналами Direct Out, стерео REC і виходом головної шини. 16 вихідних каналів інтерфейсу підключені до 12 каналів вводу мікшера, до стерео шини AUX і до стерео шини монітора. Вибір сигналу, підключеного до вхідної лінії мікшера, здійснюється селектором спереду. Фіксується внутрішнє перемикання комп'ютерного інтерфейсу з каналами і шинами змішувача. N12 оснащений повнорозмірним 100 мм факерами, має додаткові індикатори рівня сигналу і вбудований мікрофон для підключення звукорежисера з музикантами. Обидві моделі мають вбудований стерео реверберабель, який імітує три типи кімнатної акустики.

Окремо слід сказати кілька слів про змішувач, що використовується в моделі n12. Зовні він повторює аналогові пристрої, але, тим не менш, це повністю цифровий змішувач. Всі регулятори і факери на ньому використовуються тільки для зняття контрольної напруги, а вся обробка сигналу цифрова. Це, з одного боку, забезпечує абсолютну легкість і швидкість налаштування, з іншого - виключає притаманні аналогові пульти «пищать» факери. Особливу увагу нові моделі приділили якості мікрофонних передміхуових доріканок: використовували схеми класу А на дискретних елементах і високоякісні конденсатори. Це дало звучання більше музичності та прозорості.

Ще однією цікавою особливістю змішувача є використання цифрових компресорів в мікрофонних каналах, кожен з яких має два контролери MORPH і DRIVE. Перший регулятор контролює параметри швидкості спуску, а також залежність компресора від частотних характеристик сигналу. Параметри програмовані для різних типів інструментів і позначаються п'ятьма буквами A, B, C, D і E. При переході регулятора з однієї позиції в іншу відбувається плавна зміна (морфінг) параметрів. Регулятор DRIVE впливає на ступінь стиснення сигналу, керуючи порогом компресора і рівнем виходу. У майбутньому ми очікуємо розширення бібліотеки змішування, яку можна завантажити в змішувач.

Процес інтеграції з продуктами Steinberg, а саме їх програмою Cubase AI4, не був проігнорований. Змішувач має в цій програмі спеціальні органи управління транспортом, крім того можна розмістити теги, перемикатися між шляхами програми, керувати метрономом і функціями моніторингу. Гнучка система перемикання змішування, дозволяє прописати або відтворити інструмент за допомогою вбудованих плагінів програми.

В цілому нова модель міксерів орієнтована на невеликі студії початкового рівня, домашні студії, студії для озвучення відео. Вони також ідеально підходять для запису живих сесій на концерті або репетиції бази.

Технічні характеристики Yamaha N12:
Тип: мПульт дистанційного керування Icksher YAMAHA N12
Інтерфейс 16 каналу FireWire
12 вхідних каналів (8 мікрофонів і 4 лінійних) з вбудованим компресором Sweet Spot і професійною передмічою мікрофона (клас A, дискретні компоненти)
Оснащений повнорозмірним 100мм факерами
Фантомна їжа
3-смуговий еквалайзер на кожному каналі з параметричний середній
AUX надсилання/переправляйте
Реверберації
Вага: 14кг

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: