7
9
9
YAMAHA CLP440 White* Увеличить

YAMAHA CLP-440 White

33244
CLP440 White

YAMAHA CLP-440 Біле цифрове піаніно

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

77 628 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA CLP-440 Біле цифрове піаніно
Генератор тонів - це алгоритм, який перетворюється на звук команди, яка приходить до нього при натискаю клавішах і педалях.
Магія якісного звуку полягає в принципі облаштування тону генератора, в тому, наскільки точно він враховує кожне ваше натискання клавіш і педалі, і перетворює його в звук.
Запрошуємо сісти за нові інструменти серії Клавінова і оцінити красу і реалізм звучання, відчути, наскільки чутлива Клавінова реагує на вашу гру.
Клавінова відчуває себе дуже близько до кращих фортепіано. Навіть якщо ви ніколи не грали на живих інструментах, ви отримаєте відчуття гри на акустичному піаніно завдяки інструментам клавінова.
Всі елементи, притаманні акустичному інструменту, збираються в цю модель завдяки новому генератору тону Real Grand Expression (RGE).

Алгоритм плавного випуску
У Києві в 2019 році в україні з'явиться 10
Однією з нововведень тонового генератора RGE є алгоритм плавного випуску.
Словосполучення Плавне звільнення можна перекласти як «плавне вицвиання».
Алгоритм підкреслює ноти, що граються ривком, і створює залишковий резонансний звук, коли клавіші плавно відпускаються. Таким чином, ви отримуєте чисту і природну інтонацію при грі з різними штрихами, від legato до staccato.

Legato (італійське легато «зв'язане») в музиці - п'єса на музичному інструменті, злагоджене виконання звуків, при якому відбувається плавний перехід одного звуку на інший, паузи між звуками немає.

Catekato - це музичний дотик, який накаже вам виконувати ривки звуків, відокремлюючи один від одного в паузах. Staccato є одним з основних способів вилучення звуку (артикуляції), який протистоїть легато.

Динаміка клацання і зміни кольору звуку
Градація тембру в залежності від динаміки преса
Звучання акустичного піаніно може бути дуже довгим, від його створення до повного вицвиання. Сила натискання клавіш впливає не тільки на гучність, але і на тембр звуків, змінюючи їх з тонких на повний звук.
Завдяки своїй унікальній поетапній технології відбору проб, Clavinova може відображати найкращі відтінки вашого стилю гри.

256-нотна поліфонія не пропустить жодного звуку
Клавінова має 256-голосову поліфонію, яка дозволяє без технічних обмежень насолоджуватися виконанням складних робіт з різними прийомами пресування на педалей, такими як Равель і Дебюсі. Виконавські навички з часом покращуються, а Клавінова дозволить максимально розкрити свої здібності.

Різноманітність тембрів повністю відповідає стилю.
Клавінова має не тільки тембри концертного фортепіано, але і різноманітні фортепіанні тембри. Наприклад, тембр для виконання балад, або джазове піаніно з його густим звучанням, або яскраве насичене звучання в стилі поп-музики. Особливість гри кожного з тембрів криється в резонансі. Таким чином, під час гри в кожному зі стилів ви отримуєте ідеальний звук, який не вимагає додаткових налаштувань інструменту.

На якість тембрів приділяється увага, яку можна було б дати тільки виробникам акустичних фортепіано
Багаторічний досвід створення зразків і акустичних інструментів втілений в новій моделі Клавінова. При ретельній роботі над кожною нотою, Клавінова звучить як кращий концертний рояль Yamaha. Інструмент відтворює резонанс струн, резонанс колоди, глушіння струн за допомогою демпферів.

Клавінова має не тільки тембри концертного фортепіано, але і різноманітні фортепіанні тембри. Наприклад, тембр для виконання балад, або джазове піаніно з його густим звучанням, або яскраве насичене звучання в стилі поп-музики. Особливість гри кожного з тембрів криється в резонансі. Таким чином, під час гри в кожному зі стилів ви отримуєте ідеальний звук, який не вимагає додаткових налаштувань інструменту.

Механіка молота GH3 створює відчуття гри на піаніно.
Механіка молота Yamaha базувалася на оцінках і рекомендаціях концертних піаністів. Секрет механіки GH3 полягає в тому, що верхній і нижній регістри ключів варіюються за вагою (як і в реальному фортепіано).

Рухи кожного ключа відстежуються 3 датчиками, що дозволяє максимально детально донести свої музичні думки до інструменту. Датчики реагують на найменший зсув клавіш, тому можна грати подвійні репетиції. Оздоблення ключів під слоновою кісткою є останнім штрихом у створенні досконалості.

Подвійна репетиція - трюк, при якому молоток повторюється кілька разів, при цьому між ударами ключа не повністю випускаються.

Поверхня виконана зі штучної слонової кістки. Зверніться до пальців за допомогою клавіш від першої до останньої примітки
Традиційно кращі акустичні інструменти використовують ключі слонової кістки. Його високо цінують піаністи за стабільний контакт з пальцями, а, отже, комфорт при грі. Поверхня ключів Клавінова виготовлена з синтетичної слонової кістки. Ключі мають м'яку, злегка пористу текстуру, що створює тривалий контакт з пальцями і природне тертя. Тримати таку клавіатуру в чистоті неймовірно просто.

Стабілізатори - запорука довголіття клавіатури
Стабілізатор клавіатури
Клавіатура повинна максимально точно реагувати на натискання пальців, і не втрачати своїх якостей з роками. Саме тому всі 88 ключів Clavinova оснащені стабілізаторами, які роблять клавіатуру довговічною.

Велика відстань від точки кріплення до центру тяжіння.
Відмінності в зусиллях з натискання клавіш в залежності від точки програми
Довга довжина важеля забезпечує природність відчуттів при натискатті клавіші, так як різні точки вимагають різних зусиль. Це дуже помітно, наприклад, коли музичний твір передбачає використання великої кількості чорних клавіш і до того, щоб натиснути білий ближче до основи.

Акустична система відмінно відтворює звучання фортепіано. Гра на акустичному інструменті змодельована до дрібниць.
Для Yamaha комфорт у виконанні надзвичайно важливий, і тому динаміки, підсилювачі, корпус інструменту були оптимізовані так, щоб виконавець міг дозволити собі не думати ні про що, крім приголомшливого звуку. Корпус приладу передає звукові коливання, які створюють вплив гри на акустичний інструмент.

Реалістичний звук при натискав на педалі
Зразки стерео-стійки забезпечують багатий реверберацію колоди після натискання на педаль демпфера (праворуч). Крім того, технологія Damper Resonance відтворює глибокий резонанс між відкритими струнами при натискаю правій педалі. Тобто ви зможете почути тонкі зміни звуку, з'явившись при неповному натисканні на педаль. Це розширює можливості для творчості, дозволяючи, наприклад, виконувати п'єси Ліста або Сен-Санса, в яких техніка неповного натискання на педаль має велике значення.

Інтелектуальне акустичне управління: збалансований звук навіть при низькій гучності.
Регулювання гучності зручно для домашніх завдань, коли важливо не донести незручностей оточуючим. Зазвичай на низькому рівні гучності важче чути баси і верхні частоти. Технологія інтелектуального акустичного управління Clavinova автоматично налаштовує звук, і навіть при тихій грі можна почути як верхні, так і нижні звуки. Це ексклюзивна технологія Yamaha.

Функції, притаманні тільки цифровим інструментам: регулятор гучності і метроном.
Моделі клавінова компактні, не вимагають настройки. Вони мають регулятор гучності і два роз'єми для навушників. Вбудований метроном дозволяє тренуватися в зручному для вас темпі.

Простота роботи з USB флеш-пам'ять
Найзручніше оцінити ефективність – записати її, а потім послухати. Ви можете записувати на 2 доріжки, для правої та лівої руки. Ви можете створити його за допомогою однієї кнопки. Збережіть запис як стандартний MIDI на USB-носії.

Продуктивність також можна зберегти як аудіозапис. Таким чином, поділитися своєю музикою з друзями стало неймовірно просто: формат аудіозапису практично не обмежує можливості: записати пісню на диск, відправити її поштою, помістити в інтернет - почути ваш виступ зможе кожен.
Стандартний файл MIDI (SMF)
Запис WAV

Широкий асортимент тембрів
Реалістичні тембри різних музичних інструментів дозволять почути улюблені мелодії в новому звуці. Доповнюють тембри зручні тим, хто складає музику або отримує музичну освіту.
Два основних способи роботи - подвійний і спліт-режими.
У подвійному режимі ви можете призначити два тембри всій клавіатурі, і вони будуть накладатися на інший (наприклад, тембр фортепіано і струни для обох рук).
У режимі Split можна призначити тембр не для всієї клавіатури, а тільки для її частини. Таким чином, можна призначити окремі тембри правій і лівій руках (наприклад, для лівої руки призначити контрабас, а для правої руки - гітару).
Генератор тонн CLP480 сумісний із загальним форматом MIDI XG, який підтримує широкий спектр тембрів. Ви можете грати з цілим оркестром, все, що вам потрібно, це MIDI XG композиції.

USB-порти - це зручний спосіб передачі даних
Clavinova оснащена портом USB TO DEVICE для підключення usb флеш-пам'яті та портом USB TO HOST для підключення до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Ці роз'єми зроблять його легким для зберігання і передачі даних на ваш комп'ютер або інший інструмент Clavinova.

50 відомих фортепіанних творів, які можна використовувати для занять
У пам'яті інструменту зберігається 50 відомих фортепіанних творів. Їх можна грати в демонстраційному режимі, але найголовніше, ви можете використовувати ці твори для навчання. Набір включає в себе збірку з музичним текстом творів.

Панель "Відкрити кришку ключа" дає змогу приховати панель керування
Пульт управління - єдине, що зраджує електронний характер інструментів Клавінова. Спеціальна панель кришки Reveal Key Cover допоможе не підкреслити цю особливість, а вся ваша увага буде приділитися тільки красивому звуку акустичного інструменту.

Дизайн поєднує в собі кращі традиції акустичних приладів.
Дизайн Клавінова перегукується з виглядом акустичного піаніно. Чорна полірована обробка підійде тим, хто захоче підкреслити схожість інструменту з роялем, а багатий підбір кольорів корпусу не залишить байдужим навіть найвибагливіший до дизайну художника.

Yamaha CLP-440 Білі технічні характеристики:
Цифрове піаніно
88 клавіш з механікою HAMMER GH3 (Градуйований молоток 3)
Верхня частина ключів зі штучної слонової кістки
Регулювання чутливості: жорстке, середнє, м'яке, фіксоване
Генератор тонн RGE (справжній великий вираз)
Зразки стерео- стійкості, зразки ключів, струнний резонанс, плавний реліз, демпферний резонанс
3 педалі: Демпфер (з ефектом половини педалі), Состенуто, М'який
Поліфонія: 256 нот
14 тембрів з двома варіаціями кожен
50 композицій для фортепіано
2-трек секвенджер, пам'ять на 10 треків
Ефекти: реверберація, блиск
Інтелектуальне акустичне управління (IAC)
Подвійне/Шари/Розділення клавіатури
Аудіозаписувач USB (.wav)
В/з/до midi
В/з AUX
USB для девізу
USB для хоста
2 навушники
Акустика 2 х 40 Вт
Колір: білий (білий)
Розміри: 1420 x 907 x 513 мм
Вага: 66кг

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: