7
9
9
YAMAHA CLP430B* Увеличить

YAMAHA CLP-430B

32953
CLP430B

Цифрове піаніно YAMAHA CLP-430B

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

59 598 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Цифрове піаніно YAMAHA CLP-430B
Справжнє грандіозне самовираження. Ця фраза визначає ступінь виразності нового покоління Клавінова. Це не тільки повноцінна передача звуку, динаміка педалей, а й використання технології виготовлення акустичних фортепіано, для ідеальної інтеграції всіх цих елементів в один інструмент. Це піаніно відтворює саме той звук, який ви хочете почути, торкаючись клавіш і відчуваючи рух педалей. Під час гри ви дійсно відчуєте, що сидите на справжньому акустичному піаніно.

Звук, який повністю передає динаміку відсмоктування звуку. «RGE Sound Engine» забезпечує відмінну динаміку і виразність звуку.
RGE Sound Engine забезпечує неперевершену виразність в звуженні серії CLP.

Нові цифрові піаніно серії CLP, оснащені звуковим генератором RGE (Real Grand Expression), є джерелом звуку наступного покоління. Він перевершує генератор тонів Pure CF Sound Engine, який отримав високі оцінки в цифровій фортепіано серії CVP, і дозволяє насолоджуватися динамікою і виразністю звучання справжнього концертного фортепіано. Нова функція плавного випуску дозволяє передавати звук з великою чіткістю і чітко формувати стакато партії з вицвихаючим резонансом, чутним, якщо акуратно опустити натиснуті клавіші. Ця особливість дозволяє передати суть звучання фортепіано для створення насиченого і виразного звучання.

Динамічна зміна звуку в залежності від сили дотику.
В акустичному фортепіано процес вицвишання звуків займає досить тривалий період часу. Сила дотику впливає не тільки на гучність, але і на яскравість і глибину звуку, створюючи багатство і виразність. Звучання Клавінова збагачене глибиною і резонансами справжніх акустичних інструментів, завдяки створенню повноцінних зразків їх звучання. Ексклюзивна технологія Yamaha, в залежності від сили дотику, створює рівномірний динамічний перехід між різними зразками. Крім того, Yamaha використовувала оптові мережі та рекомендації багатьох професійних піаністів, щоб створити відчуття, рівне справжньому фортепіано.

Тембри фортепіано втілюють ретельне і ретельне дослідження, яке може дати тільки виробник акустичних фортепіано і фортепіано.
Тембри фортепіано в Clavinova були засновані на записах концерту акустичних фортепіано класу Yamaha, моделі, яку в 2010 році виконали переможці міжнародного конкурсу піаністів Фредеріка Шопена. Для запису фортепіано був обраний і перебудований досвідченим регулятором. Всі записані звуки не тільки відображають чудовий звук кожної ноти, але і гармонію звучання всього інструменту.

128-нотна поліфонія дозволить виконати найскладніші і швидкі музичні пасажі.
Граючи швидкі фрази або акорди в суперпозиції при натисканні підсилювача, дуже важливо, щоб абсолютно всі ноти були «на місці», не випадаючи. Клавінова має поліфонію на 128 нот, тому можна легко виконувати складні роботи Ліста і Равеля, які є дуже активними педалями. У міру зростання вашого рівня продуктивності, Clavinova буде продовжувати допомагати вам відточувати свою техніку і реалізовувати свої здібності.

Різні фортепіанні тембри на вибір для широкого спектру музики.
Крім тембрів класичних фортепіано, Клавінова оснащена різноманітними фортепіанних тембрами: для балад, джазу, поп-музики. Для кожного жанру тембри спеціально налаштовуються на резонанс, випуск ключів та інші нюанси. Отже, без будь-яких додаткових налаштувань, правильний тембр завжди під рукою.

Клавіатура з молотком механіки "GH3 (Градуйований молоток 3) повністю передає відчуття і динаміку фортепіано.
Якість клавіатур Clavinova високо цінується піаністами за те, що вони грають їх відразу, забуваючи, що це цифрове піаніно. Секрет успіху - ударна система і непокритий механізм цього піаніно. Залежно від ваги молотка, сили дотику і природного повернення ключа при випуску, Клавінова повністю передає відчуття акустичного піаніно з градацією ваги клавіш, від важких в низькому регістрі до запальничка у верхньому регістрі.

Не менш важливою є унікальна трисенсорна система Yamaha, яка точно передає всі нюанси поведінки клавіатури, як в справжньому фортепіано. З безперервним вилученням звуку або легкою відтворенням, методи, що використовуються в багатьох частинах музики, таких як F'r Elise, з клавіатурою GH3, ви зможете передати весь вираз і жвавість етюду.

Стабілізатори клавіатури покращують надійність і довговічність клавіатури.
Клавіатура повинна ідеально реагувати саме дотиком пальців, щоб звук нот чітко збігався з процесом вилучення звуку. Оскільки клавіатура грає таку важливу роль, вона повинна зберігати свої основні характеристики і властивості протягом тривалого періоду часу. Саме тому всі 88 ключів оснащені стабілізаторами. Вони не тільки забезпечують природність відчуттів під час гри, але і значно підвищують стійкість і довговічність клавіш.

Велике плече ключового важеля до петельки забезпечує легкість дотику під час гри, навіть біля основи ключа.
Клавіші дуже зручно натискати навіть біля основи, оскільки відстань від краю ключа до його петельне кріплення досить велике. Під час відтворення частини, яка використовує багато чорних клавіш, навіть якщо ви натиснули білу клавішу біля основи, вона м'яко опускається вниз, зберігаючи всі тонкі нюанси та динаміку вилучення звуку.

Система підв'їзування звуку відтворює природний звук резонуючого акустичного інструменту.
Yamaha приділяє багато уваги задоволенню виконанням, тому динаміки, підсилювачі та інші акустичні елементи були оптимізовані так, що виконавець почув саме цю приголомшливу звукову палітру, яка допоможе йому повноцінно виконати музичний твір. Це повторне створення звучання справжнього музичного інструменту створює абсолютно «подібне» і жваве відчуття Клавінова, яке насправді є втіленням цифрових технологій.

Педалі, які можуть повністю передати емоції, укладені в кожну ноту.
Резонанс педалі демпфера створює широкий і глибокий резонанс при натискаченні педалі. Результатом є більш реалістичний звук, як і акустичне піаніно. Ви навіть можете почути тонкі зміни звуку в залежності від того, коли педаль натиснулася, до або після натискання клавіші. Ви зможете насолодитися виконанням робіт Дабуссі або Равеля, де важливо використовувати ефект напівтиску на педалі.

Інтелектуальна акустична система управління створює об'ємний, збалансований звук з багатими днищами і чіткими високими частотами, навіть при низькій гучності.
Установка оптимального обсягу дуже важлива при грі в домашніх умовах, особливо коли завдання - не заважати сім'ї і грати не голосно. Ви, можливо, помітили, що досить складно оскйомать низькі і високі частоти при низькому обсязі. Клавінова, використовуючи інтелектуальну систему управління (IAC), автоматично налаштовує звук для створення оптимального балансу частот навіть невеликих рівнів гучності.

Положення регулювання гучності відповідає за вирівнювання загального звуку, особливо при низькій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звуку є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє відтворювати з максимально можливою якістю звуку на будь-якій гучності.

Напишіть свою роботу на USB носії як у форматах SMF, так і WAV!
Запис - корисна функція для оцінки рівня вашої роботи. Ви можете почати запис одним натисканням клавіші і навіть записати дво доріжку. Файл SMF (стандартний файл MIDI) можна зберегти на носії флеш-пам'яті USB.

За допомогою функції USB Audio Recorder можна записувати роботи у форматі аудіофайлів (WAV), а також зберігати їх на usb флеш-носії. Так як аудіо файл можна відтворювати без Clavinova, ви можете відтворювати його на комп'ютері, записувати його на компакт-диск, переписувати і слухати на IPOD-плеєрі і т.д.

Широкий асортимент реалістичних тембрів музичних інструментів додасть різноманітності вашому виконанню.
Поряд з тембрами фортепіано і фортепіано, Clavinova пропонує широкий спектр тембрів різних музичних інструментів, включаючи електричні фортепіанні тембри Yamaha CP1, клавісин, гітари і струнні інструменти, для яких ви обов'язково знайдете безліч можливостей для використання. Подвійний режим, який дозволяє одночасно використовувати два тембри, створить насичений звук, якщо, наприклад, поєднати піаніно з струнами. Поєднуючи різні тембри і музичні стилі, ви неодмінно отримаєте масу задоволення.

USB-термінали для швидкого та простого обміну даними.
Clavinova оснащена роз'ємами USB TO DEVICE для підключення USB флеш-носіїв і порту USB TO HOST для підключення до ПК і обміну інформацією.
50 кращих творів для фортепіано.
У пам'яті Клавінова ви знайдете цілий набір популярної музики для фортепіано. Ви можете не тільки слухати їх, але і навчитися грати! Почнемо з того, що ви можете сповільнити і грати разом з композицією, або залишити відтворення тільки для правої руки і практикувати вліво. Ще 50 творів музики – ще одна перевага Клавінова!

Новий дизайн брелока приховує панель управління і виглядає як справжнє акустичне піаніно.
Новий дизайн для серії CLP 400 наближає Клавінову до вигляду справжніх акустичних фортепіано. Спеціальна кришка ключа дозволяє приховати панель управління і нехай ніхто не сумнівається в тому, що Клавінова - це в першу чергу рояль високого рівня.

Зниження енергоспоживання до 50%.
Нові клавінова споживають до 50% менше енергії, ніж попереднє покоління, завдяки використанню більш ефективних підсилювачів. Вони не тільки споживають менше енергії, але й покращують якість звуку.

Технічні характеристики Yamaha CLP-430B:
88 ключів з механікою молотка GH3 (Градуйований молоток 3).
Регулювання чутливості: жорстке, середнє, м'яке, фіксоване.
RGE (Справжній гранд-експрес).
Плавний реліз, демпфер резонанс.
3 педалі: Демпфер (з ефектом половини педалі), Состенуто, М'який.
Поліфонія 128 нот.
14 тембрів.
50 композицій для фортепіано.
2-трек секвенджер, пам'ять на 10 доріжок.
Ефекти: реверберація, блиск.
Інтелектуальне акустичне управління (IAC).
записувача звуку USB (.wav).
Midi вводу/виходу/через.
В/з AUX.
USB до Девізе.
USB на хост.
2 роз'єми для навушників.
Акустика 2 х 30 Вт.
Продуктивність: Чорний горіх (CLP-430B).
Розміри: 1420 х 907 х 513 мм.
Вага: 60,5 кг.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: