7
9
9
LINE6 DT25 HD* Увеличить

LINE6 DT25 HEAD

32747
DT25 HD

У 2019 році в Україні з'явився новий новий літак DT25 HEAD

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

35 620 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

У 2019 році в Україні з'явився новий новий літак DT25 HEAD
4 бутік-лампи в одному пристрої. Тут ви знайдете свій звук.
Якщо звук полотна, то DT25 - це ваш пензель. Цей новий компактний підсилювач лампи 25W / 10W від піонерів моделювання Line6 та гуру ламп Рейнхольд Богнер має чотири "смачні" звукові символи та дивовижну гнучкість у налаштуваннях та контролі, що стане основою для побудови ідеального тону гітари.

Потужне поєднання реконфігуруваних компонентів аналогового ланцюга і цифрового HD моделювання дозволяє DT25 виробляти чотири підсилювачі в одному інструменті, здатних звучати як в стилі американського клину, британського крана, звуку дзвоника класу А, так і сучасного hi-gay. Перемкнений режим і клас ламп, а також чотири звукові символи (з ідеальним поєднанням топології ланцюжка зворотного зв'язку, HD моделювання preampa і тон-стека) допоможуть регулювати як класичний звук, так і змінювати його за своїм вибором. DT25 забезпечує дійсно широку тональну палітру звуків.
Перемикаються аналогові компоненти.

На відміну від найбільших підсилювачів гітарних ламп, DT25 пропонує більше і дозволяє змінювати конфігурацію його аналогових компонентів. Виберіть будь-який з чотирьох звукових символів (з ідеальним поєднанням топології зворотного зв'язку ланцюга, HD phampa моделювання і тоновий стек) і DT25 автоматично налаштувати вашу аналогову частину на той чи інший символ. При цьому ви можете на свій розсуд змінити клас підсилювачів потужності ламп (клас А або АВ), режим роботи ламп (pentod/triod) та інші налаштування, щоб знайти їх звучання.

2 незалежні канали для більшої гнучкості.
Крім усієї тональної гнучкості, DT25 оснащений двома повністю незалежними каналами. Просто натискання на комутатор A/ B або footwich може спровокувати повну аналогове і цифрове перетворення - перейти від щільного і кристалічного американського клину до відкритого і брудного британського крана. Налаштуйте два різних канали або встановіть другий канал на бюсті. Ви можете налаштувати канали, як вам подобається - вам не доведеться використовувати тільки класичний варіант "чистий" і "брудний".
Що означає HD-моделювання?

За останні 15 років Line6 принесла цифрові технології моделювання підсилювачів від експериментальних до експериментальних, без яких важко уявити звучання гітари сьогодні. Нове покоління моделей HD є великим кроком вперед, як моделювання даючи цифровий сигнал обробки сенсу, динаміки і зручності, що гітаристи в кращих підсилювачів лампи люблять так багато.

Гнучка лампова секція, створена гуру звуку ламп Рейнхольда Богнера. Богнер: Легенда в світі підсилювачів ламп.
Рейнольд Богнер, засновник Bogner Amplification, присвятив себе розробці підсилювачів гітари задовго до того, як він залишив Німеччину в 1989 році. Переїхавши до Лос-Анджелеса, він швидко завоював підтримку і довіру найвпливовіших музикантів, таких як Стів Стівенс, Ден Хафф, Алан Холдсворт, Майк Ландау і Стів Вай, для яких Рейнольд модифікував або розробив оригінальні підсилювачі.

Реконструкція та оновлення легендарного 1968 року Marshall® Plexi для Едді Ван Халена в 1992 році дозволило Богнеру отримати справді легендарний статус і надихнуло його на створення власної компанії високого рівня, Bogner Amplification. Високо оцінені за їх багату тональну палітру, складні схеми та різноманітне звучання, підсилювачі Богнера заслужили маніакальну відданість серед складних гітаристів, таких як Джеррі Кантрелл, Ліл Workman, Вес Борланд, Кріс ДеГармо, Кіт Урбан

Режим низького гучності.
Більше, ніж традиційний головний регулятор гучності, DT25 має додатковий перемикач push-pool, який дозволяє грати на низьких рівнях гучності будинку ввечері, не втрачаючи щільності і рівноваги в звузі. Лампи в цьому режимі сприяють меншому спотворенню звуку, тому операція включає в себе технологію HD моделювання, збагачуючи звук багатством гармонік віртуального підсилювача потужності. Так що навіть при найменшому обсязі DT25 звучить як повноцінна лампова машина.

® під час гучномовців у 2010 році є золотим стандартом гітарного звучання.
Celestion® є першим ім'ям у списку гітарних динаміків. Складно перерахувати всі моделі і компанії, які оснащують свої підсилювачі динаміками Celestion®. Комбо і шафа DT25 оснащені спеціальними індивідуальними модифікаціями динаміків Celestion® G12H-90 для оптимальної глибини і чіткості звуку.

L6 LINK™: повноцінна інтеграція підсилювачів і багатопрофільні процесори.
DT25™ підсилювачі та процесори гітари POD® HD інтегруються в один, щоб стати цілою фабрикою підсилювачів бутикових ламп з запаморочливою колекцією попередніх, тонових стеків та ефектів, доступних, просто повернувши ручку або натиснувши на ногу.

Підключені до одного кабелю XLR до роз'ємів L6 LINK™, DT25 і POD HD, вони утворюють надзвичайно потужний пристрій, який дає незрівнянно більше, ніж кожен з його компонентів. Викличіть попереднє налаштування з пам'яті POD HD, і він миттєво переналаштує параметри підсилювача, такі як зсув, вихід та режим лампи, щоб найкраще налаштувати звук для конкретної моделі підсилювача HD. Залиште все в традиційному стилі або відредагуйте, а потім збережіть в попередньо встановлених параметрах DT25 для швидкого дзвінка з пам'яті pod HD. DT25 є ідеальною парою для POD HD.

Повна та миттєва аналогова/цифрова перенастроєння.
Виберіть будь-яку модель підсилювача в процесорі POD HD або його попередньо встановлену, і DT25 миттєво змінить конфігурацію розділу лампи аналогового виводу відповідно до класичного або сучасного звуку, який ви виберете. Від класу нульового зворотного зв'язку Vox AC-30 до AB класу AB на базі Fender Twin Reverb, ваші POD HD та DT25 працюють разом в цілому, щоб забезпечити миттєву аналогову / цифрову перенастроєння.

22 преміальних моделей, 100 ефектів M-класу.
Підключивши DT25 до цифрового інтерфейсу L6 LINK™ до процесора POD HD, підсилювач отримує доступ до всіх моделей підсилювачів HD та ефектів класу M. Встановивши POD HD в режимі моделювання тільки попередньої позначки секцій, підсилювач лампи DT25 візьме на себе решту роботи, підсиливши сигнал і збагатить його неперевершеною динамікою і чутливістю. Крім того, величезна колекція ефектів M-Class у всіх процесорах POD HD також доступна в DT25 для створення найрізноманітніших звуків і ефектів. Наприклад, ланцюжок віртуальних ефектів в POD HD може бути побудований наступним чином: компресор, точність перед премпою і дила з реверберацією після попередньої позначки, а потім введення секції підсилювача потужності DT25.

Стерео режим або режим «мокрий/сухий».
Налаштування стерео режиму або режиму обробки оброблений / чистий (мокрий / сухий) в купу DT25 q POD HD на інтерфейсі L6 LINK досить простий. POD HD може керувати чотирма підсилювачами DT25, тому ви можете підключити їх послідовно через L6 LINK. Також можна підключити пару DT25 і відправити до них окремі ліві та праві КАНАЛИ POD HD для створення стереозвуку.

«Глобальне» управління.
Хочете ще більше функцій від L6 LINK? Додайте до цієї пари моделювальну гітару Джеймса Тайлера Варіакса. В одному русі ви можете керувати абсолютно всім: аналоговою і цифровою конфігурацією DT25, POD HD пресетами, вибором гітар і будівництвом в JTV.

L6 LINK™ є абсолютним з'єднанням.
Інноваційний інтерфейс L6 LINK™ - це ваше вікно в дивовижний світ гнучкості та простоти управління різноманітними пристроями Line6, оснащеними роз'ємами L6 LINK. Підключіть багатоефектний процесор POD® HD до підсилювача DT25™ і в результаті ви отримаєте арсенал підсилювачів і ефектів, які можуть створити абсолютно будь-який потрібний вам класичний або сучасний тон. Додавання ще одного (і все ж, до 4) DT25 в цей набір дозволить вам створювати стерео пари, оброблені / чисті набори і багато іншого. Все, що вам потрібно зробити, це підключити пристрої на L6 LINK з'єднання з одним кабелем XLR і те, що ви отримаєте в результаті перевершить всі очікування.
Крім того, підключення L6 LINK не дозволяється від перешкод і шумів, які виникають при створенні аналогічної функціональності конфігурації при підключенні 4-кабельним методом і іншими подібними методами.

Midi.
Оснащений MIDI на задній панелі, DT25 готовий приймати команди MIDI, від простих до всеосяжних. Використовуйте будь-яку стандартну систему MIDI для управління каналами, звуковими шаблонами, активацією реверберації, режимами pentod / triod та класами A / AB.

Футсвіч.
Роз'єм Futsovich на задній частині DT25 надає кілька простих, але важливих функцій. Підключіть будь-яку стандартну дво кнопку за допомогою кабелю TRS, щоб перемикати канали та глобальне управління ревербераціями. Або ви можете використовувати одно кнопковий фут-стоп за допомогою кабелю TS ("mono") для перемикання тільки каналів.

Послідовний цикл ефектів.
Роз'єми "Send" і "Return" забезпечують послідовне з'єднання зовнішніх додаткових ефектів з DT25 (в проміжку після preampa). Це можуть бути ваші улюблені аналогові педалі або багатопрофільні процесори M-класу від Line6.

Виходи для підключення гучномовців.
Простий і простий вибір виходів для гучномовців дозволить підключити одну або кілька шаф до Dt25, не побоюючись змішування потрібного імпедера тиску. Будь то один 4-кімнатний, 8-кімнатний або 16-кімнатний або два 4-кімнатних або 8-кімнатних одночасно, DT25 має всі виходи, чітко позначені на спині, тому пропустити майже неможливо.

Прямий вихід з емуляцією шафи.
Підключайтеся безпосередньо до консолі змішування або пристроїв запису, щоб створити насичений і щільний звук DT25 без використання мікрофона для звуку гучномовця. Підключіть кабель XLR з прямим виходом трансформатора до будь-якого пристрою (система посилення, віддалений або інтерфейс запису), знапіруючи кожну деталь вашого звуку в поєднанні з повною емуляцією шафи. Також у вас є корисний перемикач «наземний підйомник» для усунення небажаного шуму в заземленні ланцюга.

Специфікації ЛІНІЯ 6 DT25 ГОЛОВА:
Миттєве перенастроєння параметрів каналу.
Вибір операційного класу (Ab/25 W /Fixed або клас A/10 W/Катод).
Вибір режиму роботи підсилювачів потужності ламп (Pentod або Triod).
4 унікальні звукові символи (топологія ланцюжка зворотного зв'язку, HD моделювання плювка і тон-стека):
Класичний американський чистий / жорсткий НФЛ.
Британський Хрускіт / Середній НФЛ.
Клас A Chime/Zero NFL.
Сучасний, високовимовний / резонансний НФЛ.
(1) 12AX7, (2) el84 лампи.
4/8/16 Ом розетки для гучномовців.
Послідовний цикл ефектів.
Інтуїтивно зрозумілий 2-канальний дизайн.
Передня панель з задніми фарами.
Технологія моделювання підсилювача HD відповідає за попередню і тональну стек, після чого з'єднує відповідну аналогові лампи підсилювача Bogner.
Весна реверберує (моделюється) з індивідуальним контролем в кожному каналі.
Прямий вихід з емуляцією шафи.
Режим низької гучності для низькоясних класів/репетицій.
Контур захисного реле захищає трансформатор, коли немає вихідного навантаження підсилювача.
Інтерфейс L6 LINK підключає DT25 до POD HD для додаткових ефектів, підсилювачів та каскадних функцій.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: