7
9
9
YAMAHA RY2F42 CW* Увеличить

YAMAHA RY2F42 CW

32738
RY2F42 CW

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

28 176 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA RY2F42 CW є найбільш записаним барабаном в історії з історією успіху та інновацій. Незважаючи на те, що мода приходить і йде, серія Recording Custom з березовим корпусом і бездоганно виконаними внутрішніми і зовнішніми покриттями, дає звук, немов оброблений еквалайзером, ідеально підходить для запису в студії і завжди відмінне звучання з мікрофонами в будь-якій ситуації. Навіть без підв'їзування звуку ці барабани щедро подарують вам потужний і насичений звук.

Повністю березові кожухи.
Серія Recording Custom зроблена тільки з певної берези. Об'єми підлоги і висячі об'єми складаються з 6 шарів, басового барабана - від 7 шарів. Ця серія доступна в двох кольорах: Cherry Wood і Solid Black.

Технологія системи повітряних ущільнень.
У Yamaha процес барабанного корпусу починається з вибору матеріалів. Вибрана деревина розрізається на листи з точними діагональними скибочками на кінцях. Несучки підбираються за формою і об'єднуються висококваліфікованими, кваліфікованими майстрами. Кутові кінці дерев'яних листів дозволяють умільці точно узгодити довжину шару, зберігаючи при цьому необхідну еластичність матеріалу. Стики шарів розташовані в зигзагологічному (шаховому) порядку під кутом 120 градусів, а також герметично збиті між собою. Потім всередину корпусу поміщається надута до високого тиску повітряна подушка, рівномірно тисне на внутрішню поверхню, що створює повністю кругле тіло з однаковою товщиною по периметру і високою міцністю. Це технологія «Система повітряних ущільнень», яка використовується Yamaha більше 40 років.

Розширена система підтримки Yamaha - YESS.
Секрет нашої технології YESS складається з двох рішень: перший - це технологія, яка забезпечує мінімальний контакт між системою кріплення і корпусом барабана; другий - розташування самої системи кріплення в точці опори корпусу барабана - точка, в якій (апаратні) системи кріплення не будуть резонувати з вібраціями від корпусу. Нейлонові вставки на хомути для кріплення обсягів надають їм максимальну стійкість. Без кріпильних отворів на корпусі барабана технологія YESS дозволяє розташувати обсяги ближче один до одного, при цьому зручно змінюючи пластик і регулюючи барабан (не знімаючи його). На об'ємах підлоги технологія YESS дає відкритий широкий лист, що дозволяє обсягам залишатися стабільними навіть при найактивнішій грі. Розташування системи кріплення в точці опори запатентована компанією Noble і Cooley Drum Company.

Кріплення м'яча і затиск.
Віддаючи належне технології та розвитку Yamaha, протягом багатьох років необхідно було поліпшити наше оригінальне кріплення м'яча та затиснути лише кілька разів. Система затиску та кульового кріплення Yamaha забезпечує безпрецедентну функціональну гнучкість та безкоштовну установку. Оптимально за розміром кульова установка, виконана з високоміцного синтетичного каучуку, розташовується в стильному хромованому корпусі, що дозволяє встановити шестикутний стрижень для прикріплення обсягу практично в будь-яке положення, яке можна уявити. Кріплення кулі забезпечує зручність позиціонування, так як стрижні на ньому рухаються практично без особливих зусиль, а болт з титанового ягняти дозволяє зафіксувати стрижень одним рухом руки. На довершення можна легко регулювати і міняти нижній пластик, просто гортаючи барабан.

Додаткові отвори для повітря.
Історично більшість барабанів мають лише одну повітряну діру. Вивчивши динаміку бас-барабана, інженери Yamaha оснастили його звичайним повітряним отвором на стороні барабанщика і додали більше отворів, які розміщені навколо краю передньої частини корпусу барабана. Такі додаткові отвори дозволяють пропускати більше повітря і, в результаті «внутрішнього збудження», дозволяють йому випускати більше, забезпечуючи помітно більш комфортний рух тіста, краще керованого на відмов. Зменшення вібрацій при прямому і зворотному русі бітера особливо помітно при використанні нового (переднього) пластику без отвору на передній частині басового барабана.

Комплектация YAMAHA RY2F42 CW:
Об'єм: 13"x11" TT913Y.
Об'єм: 12"x10" TT912Y.
Тримач об'єму: TH945B

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: