7
9
9
YAMAHA APX500 II OVSB* Увеличить

YAMAHA APX500 II OVSB

32634
APX500 II OVSB

Електроакустична гітара YAMAHA APX500 II ОВСБ

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

13 866 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Електроакустична гітара YAMAHA APX500 II ОВСБ
Запускаючи серію APX в 1987 році, Yamaha поставив перед собою завдання створити найбільш функціональну електрогітару, яка могла б задовольнити потреби найвибагливішого музиканта. Поєднання комфортної конструкції і неперевершеної практичності, наявності передових систем підв'язку звуку, а також перевіреної часом технології складання зробили APX серією, яка варта того, щоб дорівнювати цьому дню.

Завдяки унікальним звукозаписувачам і преампам, новому приголомшливому дизайну гітар, серії APX і CPX 2011 є вагомим кроком у розвитку серії, зберігаючи той же принцип, що переважає - поєднати досконалість гітари в дизайні і відмінний звук.

Елегантний корпус YAMAHA APX500 II серії OVSB APX забезпечує максимальну зручність гри, легкий доступ до верхніх ладів і ідеально підходить для сценічного звучання з яскравим середнім, збалансованим верхнім і помірним низькими частотами.

Спеціальні шматки, вирізані, х-подібні ребра жорсткості дозволяють домогтися максимального резонансу тіла, а також додають співу верхньої палуби гітари для досягнення насиченого, природного звучання. Динаміка, чутливість і чистота звуку, вбудованого в дизайн APX, також є незапереними достоїнствами гітари.

Для легкого доступу регульовані контролери п'єзоелектричних датчиків розташовані у верхній частині діапазону інструмента. Батарейний відсік розташований з тієї ж сторони поруч з грифом для більш зручної заміни.

До складу System65 входить унікальна п'єзоелектрична звукова кімната Yamaha, розташована під нижньою порожньою кімнатою. На панелі знаходяться елементи управління триколірним еквалайзером (з параметричною серединою) і хроматичним тюнером для найбільш точного налаштування. Система живиться від акумуляторів пальців АА, що дозволяє підтримувати оптимальну потужність для якісного звучання.

Технічні характеристики YAMAHA APX500 II OVSB:
Верхня палуба: Ялина.
Нижня палуба: НАТО.
Візьмемо: Нато.
Глибина тіла: 80-90 мм.
Гріфф: Нато з підкладкою з рожевого дерева.
Міст: Палісандер.
Верхній обмочування: 43 мм.
Механіка: Хром.
Звуки: Pyzoater і Система preamp 65.
Управління: 3-й поверх. еквалайзер, вбудований тюнер.
Колір: Сонячне проміння старої скрипки (OVSB).
Виробництво: Індонезія

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: