7
9
9
YAMAHA CVP501 PE* Увеличить

YAMAHA CVP501 PE

32028
CVP501 PE

YAMAHA CVP501 PE цифрове піаніно

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

99 354 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA CVP501 PE цифрове піаніно
Клавінова CVP-501PE має виняткові тональні характеристики, завдяки яким здатна достовірно точно відтворити звучання акустичного піаніно. Це засновано на чистій технології CF вибірки. Клавіатура з молотком механіки "GH" дозволяє повністю передати відчуття і динаміку гри на справжньому концертному піаніно. CvP-501PE має сотні динамічних тембрів, включаючи ультрареалістичні, а також стилі супроводу, які виступають в якості професійного музичного оркестру, доповнюючи і розширюючи свою фортепіанну частину (і багато іншого). Серед багатьох інших розширених функцій є пряме підключення до Інтернету, персональний інтерфейс підключення до комп'ютера, 16-трекковий секвенсеквен ютер і великий набір ефектів.

Чиста вибірка CF
Фахівці Yamaha обрали повноцінну акустичну фортепіанну модель CFIIIS і налаштували її звучання на максимально можливий рівень. Потім, за допомогою унікальної технології Pure CF Sampling, вони посіяли всю різноманітність і динаміку свого звучання, щоб втілити його в серії CLP / CVP. В результаті ви зможете насолодитися чудовим піаніно CFIIIS у вашому цифровому піаніно.

Великий РК-дисплей
Великий РК-дисплей забезпечує візуальне відображення графіки, корисну інформацію і підказки для швидкого доступу і безпомилкового управління функціями Клавінова. Він забезпечує всебічне і просте для розуміння управління CVP-501PE. На дисплеї відображаються акорди, нотатки, текст, тембр, інформація про стиль та багато іншої корисної інформації.

Градуйований молоток молоток (GH)
Як і в цьому піаніно, відбувається градація ваги клавіш, тобто клавіші нижнього регістру важче верхніх регістрів клавіш.

Розширена хвильової пам'яті (AWM) динамічний стерео семплінг
AWM (Advanced Wave Memory) — зразок системи, що створює звук, близький до звуку акустичного інструменту. За допомогою цифрових технологій звук акустичного приладу записується в так звані зразки - деталі, які потім обробляються за допомогою високоякісних цифрових фільтрів. Хвильові форми звуку, що витягуються натисканням акустичного піаніно, можуть варіюватися в залежності від сили і швидкості преса; від п'янісімо до fortissimo. AWM Dynamic Stereo Sempling може передати такі нюанси вилучення звуку, записуючи зразки з різним динамічним рівнем. Чим більше зразків використовується, тим вище потенціал для якості динаміки і експресії електронного інструменту.

Світло біля клавіш
Лампочка біля кожної з клавіш вказує на примітку, яку потрібно витягти, дотримуючись при цьому часу і тривалості. Система навчання CVP-501PE також дозволяє тренуватися з темпом - так як супровід чекає моменту, коли буде витягнута правильна нота і тільки потім продовжується склад. Також можна відключити частину правої або лівої руки і вивчити композицію поступово за допомогою вогнів для кожної руки.

Автоматичний супровід

Функція автоматичного супроводу дозволяє керувати автоматичним відтворенням, відтворювані "акорди" нот лівою рукою. Ця особливість дозволяє одноосібно відтворити звучання цілого музичного гурту або навіть оркестру. Звучання автоакомпанементу складається з ритмічних малюнків в різних музичних стилях. Стилі інструменту охоплюють широкий спектр різних музичних жанрів, включаючи поп, джаз, рок та інші. Використання акомпанементу дозволяє кожному, навіть початківцю музиканту, створювати повноцінну музику.

"Пошук музики"
Ви хочете грати в певному музичному жанрі, але не знаєте, які налаштування вибрати, Що робити в цьому випадку? Відповіддю на це питання буде "Music Finder". Він пропонує широкий спектр музичних стилів з запрограмованіми голосами та налаштуваннями ефектів. Знайдіть правильні стилі. За назвою пісні або музичним стилем, який ви хочете відтворити, називаються найбільш підходящими голосами, темпом і стилем супроводу. Просто виберіть назву пісні і почніть грати.

Роз'єм USB-пристрою
Вставте флеш-пам'ять USB у роз'єм USB TO DEVICE на інструменті. Це дозволить зберегти або завантажити записані налаштування і композиції, створені на приладі, а також зчитати дані з підключеного пристрою.

Термінал хоста USB
Підключіть цей роз'єм до вашого персонального комп'ютера і скористайтеся величезним світом музичного програмного забезпечення. З'єднання та налаштування дуже прості. Ви зможете відтворювати всі партії, записані на вашому комп'ютері різними інструментальними тембрами CVP-501PE.

Порт локальної мережі
Порт LAN призначений для дротового підключення до Інтернету. Це те саме, що і з'єднувач LAN на комп'ютері. При підключенні він забезпечує прямий доступ до спеціальної служби YAMAHA «Пряме підключення до Інтернету (IDC)» без допомоги комп'ютера. Отримали доступ до служби IDC, ви зможете завантажити вміст безпосередньо в інструмент. І це тільки початок - розваги і задоволення тільки починаються!

Онлайн, Музика на вимогу (IDC)
Підключіть свій інструмент онлайн і отримайте доступ до глобальної музичної мережі! Yamaha створила новий онлайн-сервіс для музикантів, де б вони не знаходилися: пряме підключення до Інтернету (IDC). IDC дозволяє підключити інструмент безпосередньо до Інтернету без комп'ютера і вивчити тисячі треків MIDI на виділеному веб-сайті, а також завантажити улюблену музику, щоб відтворити її на інструменті.

Специфікації PE Yamaha CVP501:
Клавіатура: 88 повнорозмірних динамічних клавіш
Механіка: Градуйований молоток (GH)
Чутливість клавіатури: Hard2/Hard1/Normal/Soft1/Soft2
Генератор тонів: динамічна вибірка стерео AWM, 3-рівневий відбір проб
Поліфонія: 128 нот
Тембри: 296 х 480 XG q 15 барабан / SFX комплекти q GM2 (GS голоси для GS відтворення пісні) 3 Природно! Голоси, 11 Солодкий! Голоси, 16 Круто! Голоси, 10 Live! Голоси, 10 органних флейт!
Композиції: 61
Секвенджер: 16-трек
Стилі: 191 (151 Pro стилі, 4 стилі сеансів, 36 стилів піаніста) INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3
Ефекти: Reverb (42 Preset q 3 User), приспів (71 Preset q 3 User), Майстер еквалайзера (5 Preset q 2 User), Партії еквалайзера (27 частин)
Контролери: 3 педалі
Поділ клавіатури: два/шари'Е
Дисплей: LCD 320 x 240
MIDI: В/з/до
Система навчання: Так, технологія помічника з продуктивності (PAT)
Пам'ять: 1.4MB (для всіх даних користувача (пісня, голос, стиль, реєстрація))
Зберігання: FLash POM
Метроном: Так, 5 - 500, Тап Темпо
USB ДО ПРИСТРОЮ: Так
USB для хоста: Так
Вихід для навушників: 2 спереду
Акустика: 2 х 20 Вт
Локальна мережа: так, пряме підключення до Інтернету (IDC)
НЕОБОВ'ЯЗКОВО: AUX IN, AUX OUT, ПЕДАЛЬ AUX
Розміри: 1,372mm х 893mm х 595mm
Вага: 58кг

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: