7
9
9
YAMAHA CVP509 PM* Увеличить

YAMAHA CVP509 PM

32014
CVP509 PM

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

262 332 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

YAMAHA ЦИФРОВЕ ФОРТЕПІАНО CVP-509 PM
Завдяки технології чистої вибірки CF CVP-509 має відмінні характеристики тембру і вірно відтворює звучання фортепіано. Клавіатура NW з дерев'яними білими клавішами достовірно передає відчуття гри - все як акустичне піаніно. Покриття штучної слонової кістки утворює природне тертя при дотику до клавіш пальцями, збільшуючи зручність гри. Нова 3-сильна акустична система забезпечує виняткову виразність звуку, передаючи всі нюанси продуктивності. CVP-509 має сотні динамічних тембрів, включаючи виразні голоси Articulation 2! і Mega Voices, а також численні стилі супроводу. Модель оснащена аудіо інтерфейсом USB для запису вашого виступу, який можна доповнити вокалом через мікрофон, або навіть ансамблем з підключеною гітарою. Інструмент має воістину широкий спектр можливостей!

Вперше клавіатура Clavinova використовувалася для використання матеріалу, схожого на слонову кістку. Спеціальна натуральна деревина використовувалася при створенні білих ключів yamaha CVP-509PM. Завдяки м'якості і нековзної поверхні клавіш гра на інструменті стає ще приємнішою. З точки зору ключового досвіду, цей інструмент набагато перевищує всі існуючі електронні клавіатури. Ви відчуваєте, як ніби ви граєте на справжньому піаніно. Ця спеціальна дизайнерська клавіатура дозволяє застосовувати техніки гри, доступні тільки на піаніно. Наприклад, можна повторити ту саму примітку, і звук буде плавно зливатися навіть без використання правої педалі. Ви також можете швидко натиснути ту ж клавішу, отримуючи виразний звук без неприродного обриву на кожному пресі.

CVP-509PM оснащений зразками найвідомішого концертного роялю Yamaha і забезпечує ретельну обробку і налаштування всіх зразків для досягнення виключно реалістичного звучання фортепіано. Ви можете легко назвати його одним натисканням кнопки. Насолоджуйтесь виключно виразним і витонченим звуком з повним, природним динамічним діапазоном.

Як і у справжнього піаніно, нижні клавіші натискаться важче, а верхні клавіші легші, включаючи всі природні проміжні градації. Електропіано CVP-509PM Yamaha забезпечує продуктивність і виразність, унікальні для фортепіано, такі як абсолютно чіткий повтор тієї ж ноти, навіть при грі на високій швидкості або частковому випуску ключа.

При правильному ефекті iAFC (Instrumental Active Field Control) ви можете насолоджуватися звуком, який займає простір навколо вас, як якщо б ви грали на сцені концертного залу, витягуючи чудовий природний звук, властивий в першу чергу тільки акустичним інструментам, і отримувати загальний звук, який при використанні правої педалі стає все глибшим і резонанснішим. Увімкніть ефект iAFC (Instrumental Active Field Control), і ви відчуєте звук, що займає навколо себе простір, як ніби ви граєте на сцені концертного залу. Просторовий може бути використаний для відтворення і акцентування природного звучання традиційних акустичних інструментів. Загальний звук CVP-509PM стає глибшим, а резонанс покращується, особливо якщо використовується ефект DDE (ефект правої педалі).

Yamaha CVP-509PM пропонує не тільки реалістичні фортепіанні тембри, але і величезний набір тембрів інших інструментів, як акустичних, так і електронних.

Виступ з великим оркестром
Якщо взяти акорд лівою рукою, партія автоматичного супроводу почне відтворюватися автоматично (функція style). Вибирайте стиль супроводу, такий як поп-музика, джаз, латинська музика або будь-який інший музичний жанр, і інструмент замінить вас цілим оркестром!

Ви можете грати одночасно з відтворенням оркестру, доповнюючи попередньо записане власне виконання сольної частини звучанням всього оркестру. Існує широкий асортимент вбудованих композицій. Також можна використовувати пісні з дисків, придбаних у магазинах.

Світлові індикатори також допомагають у навчанні та навчанні ігор. Вони показують, які ноти грати, коли грати в них і як довго тримати. Під час відтворення пісні ноти можуть автоматично відображатися на екрані, що надзвичайно зручно для навчання і навчання ігор.

Технологія асистента продуктивності дозволяє надзвичайно легко виконувати фонові частини та супровід одночасно з відтворенням пісні. Грайте на клавіатурі Yamaha CVP-509PM одночасно зі співом, і ваша продуктивність завжди буде ідеальною, навіть якщо ви натисне неправильні клавіші! Все, що вам потрібно зробити, це грати на клавіатурі або, наприклад, на лівій або правій стороні. Звук буде професійним до тих пір, поки ви тримаєте ритм. Якщо ви не можете грати обома руками, ви можете продовжувати відтворювати мелодію, натиснувши лише одну клавішу.

CVP-509PM yamaha дозволяє легко записувати власну продуктивність і зберігати її у вашій внутрішній пам'яті або на флеш-пам'яті USB. Інструмент також дозволяє прослуховувати власну виставу, а потім редагувати її або використовувати для створення музики.

Продуктивність можна зберегти як аудіо дані на USB-накопичувачі. Підключіть мікрофон або гітару до CVP-509PM і зафіксуйте гітару разом з ключовим виконанням або зафіксуйте пісню під час відтворення пісні. Clavinova CVP-509PM дозволяє легко записувати власну продуктивність і зберігати її у внутрішній пам'яті або на USB-накопичувачі. Це також відмінний навчальний інструмент, який дозволяє прислухатися до власної продуктивності і виявити сильні і слабкі сторони.

За допомогою зручної функції Music Finder ви можете запустити ідеальний набір налаштувань панелі, включаючи найбільш підходящий тембр, стиль, ефекти тощо для кожної доріжки. Зареєструвавши композицію/аудіо дані, що зберігаються в різних місцях у функції Music Finder, інструмент дозволяє швидко викликати дані композиції за назвою пісні. Більше того, Music Finder Plus надає додаткові функції, підключивши інструмент до Інтернету або шукаючи в Інтернеті та додаючи до інструменту потрібну панель та налаштування даних композиції.

CVP-509PM може відтворювати аудіофайли (WAV або MP3) usb аудіо, що зберігаються в USB флеш-пам'яті. Більше того, продуктивність можна зберегти як аудіо дані на USB флеш-пристрої. Підключіть мікрофон до інструменту та насолоджуйтеся записом власного співу та виконанням на клавіатурі.

Засіб може підключатися безпосередньо до Інтернету, дозволяючи завантажувати дані треку і стилю зі спеціальних веб-сайтів і зберігати їх у внутрішній пам'яті або на USB-накопичувачі.

Yamaha CVP-509 PM технічні характеристики:
Tongener: п'ятишарові зразки (динамічна стереоampлінг AWM), включаючи стерео педалі звуки, відскік ключа та резонанс рядків.
Клавіатура: 88-нота (повнорозмірна), NW (натуральне дерево) з синтетичним покриттям "слонова кістка" (деревина використовується для білих клавіш), 5 градусів чутливості
Дисплей: 640/480 точок, 7,8-дюймовий кольоровий РК-дисплей VGA з налаштуванням шпалер
Поліфонія: від 128 до 128 голосів
Тембри: 811 тембрів, 480 тембрів XG, 26 барабанних/ SFX Kits, GM2, GS тембрів для відтворення пісні GS
Оригінальні тембри Рекомендовані голоси: Мега - 23, Природний! - С. Артикуляції, 39! - 49, С. Артикуляція 2! - 11, Мила! - 27, Круто! - 64, живи! - 70, органні флейти! - 20
Стилі: 442 (Pro стилів - 362, Стилів сеансів - 40, стилів піаністів - 36, вільних стилів - 4)
Ефект процесора: реверберація (42 вбудованих q 3 користувальницьких), приспів (106 вбудованих q 3 користувальницьких), DSP 1 (272 вбудованих q 3 користувальницьких), DSP 2-9 (272 Вбудований 10 нетипових), Мастер Ез (5 вбудованих q 2 звичай), Частина Ез (27 лотів), Майстер Компресор (5 вбудованих q 5 користувальницьких), гармонізація вокалу (60 вбудованих q 10 користувальницьких).
Секвенджер: 16-канальний диктофон (3.2MB), режими запису: швидкий запис, запис декількох тембрів, покроковий запис, редагування пісні
Функція навчання: 120 треків, Слідкуйте за вогнями, Будь-який ключ, Карао-Ключ, Вокальний CueTIME, Асистент продуктивності
Палець: Один палець (для гри в один палець), Fingered (традиційний), Fingered On Bass (традиційний з басом), Multi Finger (для гри з кількома пальцями), AI Fingered (традиційний AI), Повна клавіатура (всі клавіатури), Режим повної клавіатури AI
Пам'ять реєстрації: 8 кнопок
Інші особливості: транспонування (клавіатура/пісня/загальне), метроном (5-500, власний темп), 9 видів темпераменту
Style Creator і Sound Creator дозволяють створювати і редагувати стилі і звуки
Пряме підключення до Інтернету: мережевий порт, адаптер бездротової гри (мережевий порт), зовнішній адаптер (через USB-пристрій)
Аудіо ЧЕРЕЗ USB (відтворення: MP3, WAV / Запис: WAV)
З'єднувачі: МІКРОФОН (вхід мікрофона), ВХІДНИЙ ГУЧНІСТЬ (регулятор гучності вводу), MIC./LINE (вхід мікрофона/лінійний вхід), VIDEO OUT (відеовхід), RGB OUT, LAN, MIDI (Вхід/Вихід/Через), два навушники, додатковий вхід педалі, USB TO Host, 2c TO Device, лінійний вхід та два виходи
Підтримувані функції педалей: ГУЧНІСТЬ (гучність), SUSTAIN (відчуття), SOSTENUTO (sstenuto), SOFT (звуковий муфта), GLIDE (слайд висоти звуку), S. SONG PLAY/PAUSE (відтворення/пауза відтворення пісні), START STYLE/STOP (режим відтворення стилю вмикання/вимикання) тощо.
Акустична система: підсилювачі (35 Вт q 20 Вт q 20 Вт) х 2 х 20 Вт х 2, динаміки: (16 см, 2 см, 2 см, 3 см (куполоподібні) х 2, 10 см х 2
Розмір: 1430 x 611 x 871 мм; З піднятим піаніно: (1430 x 609 x 1027 мм)
Вага: 84кг

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: