7
9
9
YAMAHA YDP161* Увеличить

YAMAHA YDP-161 (блок питания в комплекте)

32013
YDP161

Цифрове піаніно ЯМАХА ЙДП-161

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

45 654 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Цифрове піаніно ЯМАХА ЙДП-161
Серія Yamaha YDP-161 ARIUS, що відрізняється звучанням і відчуттями гри, характерними для акустичного фортепіано, відмінно підійде як новачкам, так і професійним музикантам. Клавіатура GH і генератор тонів AWM Stereo Sampling забезпечують чудовий автентичний звук і природну виразність, що робить його дуже приємним для гри як на репетиції, так і у виконанні. Педаль демпфера має напівскипну функцію, яка дає можливість тонко контролювати відтінки звуку.

Градуйована зважована клавіатура молота (GH)
Однією з переваг електронного піаніно Arius YDP-161 є клавіатура Graded Hammer, вага і чутливість клавіш клавіатури GH залежать від їх розташування (нижні клавіші більш «важкі», верхні - легші). Це забезпечує природну динаміку, насичений звук і відчуття, максимально наближених до відчуттів при грі на акустичному піаніно. Клавіатура Arius YDP-161 забезпечує повну надійність і довговічність будь-якого стилю гри, який традиційно використовується клавіатурами Yamaha.

Розширена пам'ять хвиль (AWM)
Система AWM (Advanced Wave Memory) - це система зразків, яка дозволяє досягти звуку, близького до звуку осьного інструменту, використовуючи цифрову технологію запису звуку приладу і застосування висококонусної цифрової фільтрувальної технології для записаних аудіо зразків. Форма звукового сигналу, що генерується при дотику акустичного піаніно, залежить від сили ключа, від pianissimo до fortissimo. Динамічна стереоampлінг AWM дозволяє відтворювати ці динамічні нюанси, записуючи зразки з різними клацаннями.

Встановлення чутливості клавіші
Ви зможете налаштувати чутливість клавіатури відповідно до роботи та манери роботи. Є три налаштування чутливості - жорсткий, середній або м'який, але також можна відключити чутливість до преса - такий режим підходить, наприклад, для ігрового тембру органу.

50 пісень, вбудованих в пам'ять про фортепіано
У пам'ять про інструмент вбудовано півсотні робіт. які можна прослуховувати в демонстраційному режимі. Крім того, ви зможете дізнатися ці роботи завдяки музичній колекції «50 великих для фортепіано», включеної в пакет.

Зручні функції
Інструмент дозволяє записати 1 композицію, що робить ваші заняття більш продуктивними - ви можете прослухати і оцінити свою продуктивність, або використовувати цю композицію для супроводу себе. Навіть після того, як композиція вже записана, можна змінити її темп або тембри.

Технічні характеристики Yamaha YDP-161:
88 динамічних клавіш
Градуйований молоток молоток (GH)
Поліфонія 128 нот
3-шаровий динамічний стереосплем AWM
10 тембрів
2-трек секвенджер і пам'ять для збереження однієї композиції
50 демо-треків
Реверберації
Метроном
Транспонувати
Подвійний/розділений поділ клавіатури
3 педалі (Демпфер, Состенуто, М'який)
В/з midi
2 навушники
Акустика 2 х 20 Вт
Продуктивність корпусу: темний рожевий ліс (YDP-161)
Банкет в наборі

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: