7
9
9
YAMAHA YDP141C* Увеличить

YAMAHA YDP-141C (блок питания в комплекте)

32012
YDP141C

Yamaha YDP-141C цифрове піаніно

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

35 094 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Yamaha YDP-141C цифрове піаніно
Ідеально підходить для початківців і досвідчених піаністів, ARIUS YDP-141 видає звук і відчуття, ідентичні тим, які виникають при грі на справжньому акустичному піаніно. Клавіатура GHS з матовим покриттям клавіш і трирівневою динамічною системою стерео-зразків AWM забезпечують реалістичний звук і природну виразність, що робить гру справжнім частуванням.

Крім того, педаль демпфера включає напів-педаль, що дозволяє тонко контролювати виразність вицвишання звуку.

Крім відмінного звуку і механіки, YDP141 надає все необхідне для занять: два доступи до навушників метронома, дві доріжки для запису продуктивності, можливість накладання тембрів.

Також в пам'ять про інструмент записано 50 легендарних творів. Книга з нотатками в наборі.

Система динамічної вибірки стерео AWM
Звучання YDP-141 запозичене з концертного роялю Yamaha CFIIIS, який зриває шквал оплесків у найвідоміших концертних залах світу. Ямаха приділяє особливу увагу природності звуку. Для природності звуку створюються зразки тривалої тривалості: кожен звук записується від початку до повного вицвиання. Також велика увага приділяється зміні тембру інструменту в залежності від сили натискань клавіш, що характерно для фортепіано і фортепіано. Бібліотека зразків YDP-141 містить більше 10 фаз сили натискання на кожну клавішу.

64-нотна поліфонія
Клавінова YDP-141 має 64-нотну поліфонію, якої достатньо для виконання класичних творів, в яких активно використовуються педалі.

Функція напівоцінюючої, що розширює сферу виразності
YDP-141 оснащений трьома класичними педалями: демпфером, звуком звуку і стенуто. Педаль демпфера підтримує функцію напів-педалі, що дозволяє змінювати тривалість суштейна в залежності від сили натискання педалі. Чим важче притисне педаль, тим довше звук.

Широкий асортимент реалістичних музичних інструментів додасть різноманітності вашому виконанню
Поряд з фортепіано тембрів і фортепіано, Clavinova YDP-141 пропонує широкий спектр тембрів різних музичних інструментів, включаючи електропіано тембри, клапсич, орган і струнні інструменти, для яких ви знайдете безліч можливостей для використання.

GHS клавіатури, яка дає вам природне відчуття під час гри
Механіка GHS точно відтворює відчуття при грі на піаніно: тяжкість і реакція клавіш диференційовані в залежності від регістру. Матове виконання чорних ключів створює ще більш реалістичні відчуття.

50 найкращих п'єс для фортепіано
У пам'яті Клавінова ви знайдете цілий набір популярної музики для фортепіано. Ви можете не тільки слухати їх, але і навчитися грати! Почнемо з того, що ви можете сповільнити і грати разом з композицією, або залишити відтворення тільки для правої руки і практикувати вліво.

Зафіксуйте свої показники для перевірки. Запис двох доріжок, зручний для уроків гри на фортепіано
Ви можете включити функцію запису власного виступу простим рухом рукою. Доступні дві доріжки, які можна записати над продуктивністю відразу або по черзі кожною рукою. Насолоджуйтесь "дуетами" з самим собою. Вбудована пам'ять може зберігати одну доріжку.

Зручні функції, очікувані від електронного фортепіано
Оскільки YAMAHA YDP-141C є електронним піаніно, немає необхідності його налаштовувати та підтримувати. Він оснащений двома роз'ємами для навушників, що дозволяє практикувати гру, не завдаючи незручностей рідним і сусідам. Таким чином, і дорослі, і діти можуть насолоджуватися уроками двійників без необхідності вимикати звук.

Технічні характеристики Yamaha YDP-141C:
88 динамічних клавіш
Стандарт градуйований молоток (GHS)
Поліфонія 64 ноти
3-шаровий динамічний стереосплем AWM
6 тембрів
2-трек секвенджер і пам'ять для збереження однієї композиції
50 демо-треків
Реверберації
Метроном
Транспонувати
Подвійний/розділений поділ клавіатури
3 педалі (Демпфер, Состенуто, М'який)
В/з midi
2 навушники
Акустика 2 х 6 Вт

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: