7
9
9
SAMSON SW266SHT6U Увеличить

SAMSON SW266SHT6U

33318
SW266SHT6U

Радіо система САМСОН SW266SHT6U

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

4 722 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Радіо система САМСОН SW266SHT6U
Призначена для подвоєльності, бездротова система Samson Stage 266 дає вам можливість використовувати два мікрофони від одного приймача одночасно. Це ідеальне бездротове рішення для двох вокалістів, караоке, ді-джейів або будь-якого додатка, який вимагає двох мікрофонів.

Samson SW266SHT6U включає в себе два портативних передавачі NT6. Кожен передавач має мікрофон динамічного елемента H6, щоб отримати чіткий, точний вокальний тембр. Кожен мікрофон працює до десяти годин від однієї 9-вольта батареї, і оснащений зручним аудіовимикачем.

Етап 266 базується на подвійному бездротовому приймачі VHF SR266. Передня частина приймача має індикатор радіочастотного каналу і великий регулятор гучності для кожного каналу. Його задня панель оснащена двома індивідуальними антенами, а також 1/4 виходу для загального міксу і окремих каналів виводу.

Ідеальне рішення для караоке.
Етап 266 відмінно підходить для професійного та домашнього караоке. З другим каналом можна уникнути скупчення людей навколо одного мікрофона, при виконанні рок-балад або дуетів, а також незручностей, пов'язаних з перенесенням мікрофона від провідного виконавця.

SAMSON SW266SHT6U ідеально підходить не тільки для спікерів, які хочуть уникнути шнурів і проводів, але і для презентацій, які складаються з двох провідних, ділових зустрічей і корпоративних заходів.

Завдяки SAMSON SW266SHT6U, дротова свобода доступна там, де два голоси краще, ніж один.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: