7
9
9
AUDIX CABGrabberXL Увеличить

AUDIX CAB Grabber XL

32063
CABGrabberXL

Система фіксації AudiX CAB Grabber XL буде встановлений на великих комбінованих підсилювачах і шафах.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

2 125 грн

Есть в наличии

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Система фіксації AUDIX CAB Grabber XL
Audix з гордістю представляє CabGrabber-XL™, подовжену версію популярного CabGrabber™, яка буде встановлена на великих комбо підсилювачах і шафах. Цей інноваційний аксесуар для професійного аудіоринку надзвичайно простий, компактний і простий у роботі. CabGrabber™ дозволяє інженеру і музиканту розмістити мікрофон комфортно і практично біля підсилювача гітари без необхідності стійки мікрофона.

Виготовлений з міцних алюмінієвих трубок, CabGrabber-XL™ з невеликою вагою і компактністю, здатний надійно і міцно утримувати мікрофон, навіть важкі широкофюджетерні конденсатори вагою до 7,25 кг! CabGrabber™ і CabGrabber-XL™ спочатку були розроблені для роботи з Audix i5, але можуть використовуватися з будь-яким іншим мікрофоном. Розширена версія CabGrabber-XL™ призначена для оснащення комбо і шафами глибиною від 14 до 20 дюймів (355-500 мм).

CabGrabber-XL™, який кріпиться натягом пружинної системи, однаково добре «сидить» на офісах як з рівною поверхнею, так і з заглибленими краями. Плече CabGrabber-XL ™ тримати будь-який стандартний тримач мікрофона з 180-градусним обертанням. Гвинт з нерозрізаним головкою фіксує плече в правильному положенні. Ця функція плюс можливість позиціонувати CabGrabber-XL™ в будь-якому місці шафи, знизу або зверху, дозволить користувачеві правильно і комфортно розмістити мікрофон в потрібному положенні.

Віце-президент Audix Кліфф Касл сказав: «Після презентації моделі CabGrabber™ минулого року реакція музикантів та звукорежисерів була надзвичайно позитивною. Оскільки CabGrabber™ був створений виключно для невеликих комбо підсилювачів і шаф, ми відразу ж почали розробляти його подовжений варіант, який підійде для більших і більш глибоких шаф. Я впевнений, що багато хто буде радий бачити модифікацію XL!"

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: