7
9
9
LINE6 M20d Увеличить

LINE6 STAGESCAPE M20d

33028
M20d

LINE6 STAGESCAPE M20d мікшування

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

79 580 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

LINE6 STAGESCAPE M20d мікшування
Лінія 6 (Каліфорнія, США) любить дивувати і дивувати. Ми навіть почали звикати до її сюрпризів з плином часу і намагатися передбачити їх.
Але це, відверто кажучи, можна сказати, мало хто міг очікувати від піонерів цифрового моделювання для гітар, творців легендарних стручок та інших задоволень для музикантів і їх музичних інструментів.

Інтуїтивне та швидке рішення для створення чудового звуку на сцені
StageScape™ M20d - перша в світі інтелектуальна система змішування звуку. Використовуючи інноваційне сенсорне візуальне змішування (сенсорний екран), StageScape M20d спрощує процес змішування, щоб швидко та креативно отримати високоякісний звук.
Потужна обробка DSP забезпечує професійну обробку звуку в кожному каналі, включаючи придушення багатошаровий зворотного зв'язку. Висока якість звуку дозволить вам зосередитися на продуктивності, а багатоканальний запис допоможе вам легко зберегти музичні ідеї як за допомогою комп'ютера, так і автономно.
Керувати всією системою можна віддалено зі сцени або аудиторії за допомогою одного або ®. StageScape M20d - це інтегрована професійна система змішування, яка забезпечує чудовий звук, щоб ви могли зосередитися на найважливішому: вашій музиці.

Візуальне змішування на сенсорному екрані
StageScape M20d оснащений інтуїтивно зрозумілим 7-дюймовим повнокрасовим сенсорним екраном, що швидко організовує процес змішування. Сенсорний екран відображає значки на сцені, які представляють вхід кожного виконавця або мікшера, тим самим замінюючи традиційні лінії каналів кнопок і фадерів.
Тепер ви можете дістатися до елементів в суміші так, як ви бачите їх на сцені перед вами. Просто натиснувши на іконку художника, ви продовжите повний доступ до всіх параметрів цього каналу, від основних налаштувань до розширеного редагування ефектів.

Автоматична реєстрація входу та виходу
Від сольних виступів до очних гуртів, обстановка тут швидка і легка. При автоматичному визначенні всіх його входів StageScape M20d активує кожен мікрофон або лінійний вхід, як тільки ви підключаєте кабель і автоматично налаштовує власний канал, який включає чутливість, еквалайзер, ефекти та маршрутизацію.
Монітор і основні виходи працюють за тим же принципом. Підключіть систему або монітор динаміків, і вони відразу з'являться на сенсорному екрані, і вихідні сигнали будуть направитися автоматично.

Керування міксом за допомогою iPAD® де б ви не знаходилися
Зручність і мобільність стали невід'ємною частиною багатьох аспектів нашого життя, і M20d приносить цю зручність на сцену, а також. Підключення одного або багатьох пристроїв iPad ® (через додатковий WI-Fi адаптер USB) дає повне дистанційне керування всіма функціями мікшера. Тепер ви можете налаштувати суміш FOH з будь-якої точки аудиторії!
Кожен ® iPad може керувати різними екранами або іншими настройками на додаток до сенсорного екрана мікшера. Незалежно від того, чи є ви учасником групи та налаштовуєте мікс монітора чи звукорежисера в аудиторії, ви маєте повний контроль над налаштуваннями.

Професійний набір динамічних ефектів, еквалайзерів та ефектів модуляції в кожному каналі
StageScape M20d має професійний набір динамічних, модуляція ефектів та еквалайзерів індивідуально для кожного каналу, включаючи повністю параметричний еквалайзер, динамічні еквалайзери, фільтри, стандартні та багатодітні компресори, обмежувачі, ворота, затримки тощо.
Більше 100 професійних звукових процесорів готові в будь-який час, щоб допомогти створити ідеальний мікс. 32-розрядна обробка плаваючих ком забезпечує оригінальний високоякісний звук. Все, що вам потрібно, щоб отримати професійні звукові інструменти та вокал доступні там, де вам це потрібно і коли вам це потрібно.

Багатоканальний аудіозапис, як з комп'ютером, так і в автономному режимі
StageScape M20d призначений для того, щоб зробити процес запису легким і зручним в будь-який час, навіть без допомоги комп'ютера. M20d записує 16 каналів плюс основний мікс з високою роздільною здатністю у 24-бітний WAV-форматі на SD-карті, флеш-пам'яті USB або безпосередньо на Mac®/PC.
Зручність запису на зовнішній носій означає, що ви можете зробити це в будь-який час без будь-яких налаштувань для програми DAW на вашому комп'ютері. Оскільки сигнали записуються до обробки ефектів, "необроблені" треки будуть готові до подальшої інформації та обробки в програмному забезпеченні Mac®/ PC.
M20d дозволяє легко зберегти все, від ідей і репетицій до всього виступу, як це краще для вас.

Придушення багатошаровий зворотного зв'язку
Оскільки ефект зворотного зв'язку може значно зіпсувати продуктивність, StageScape M20d оснащений багатодіапальною багатодітковою придушенням зворотного зв'язку. Система автоматично визначає проблемні частоти і автоматично компенсує їх посилення.
Система постійного придушення зворотного зв'язку аналізує звуковий сигнал, ідентифікуючи частоти, які мають характеристики зворотного зв'язку (стійкі частоти з декількома гармоніками, що ростуть амплітудою), а потім застосовуючи вирізані фільтри для ослаблення таких частот. Ви можете контролювати до 12 незалежних частот зворотного зв'язку.

Швидкий запис для роботи над звуковою перевіркою
Одним натисканням кнопки StageScape може записувати до 20 секунд у внутрішній пам'яті з будь-якого з входів. Швидка перевірка звуку дозволяє повноцінно працювати з налаштуванням звуку, записуючи фрагмент з будь-якого з входів, будь то барабанний звук, акустична гітара, вокал або весь гурт.
Крім того, ви можете використовувати iPad® налаштувати загальний мікс FOH групи від аудиторії під час прослуховування відтворення фрагментів.

Цифровий інтерфейс L6 LINK і DREAM STAGE
Підключіть StageScape M20d до динаміків Line 6 StageSource із динаміками з підтримкою L6 LINK, щоб створити цифрову мережеву систему на сцені. StageScape автоматично розпізнає, які динаміки використовуються як монітори та маршрути, відстежують повідомлення.
Основні системи ПА автоматично налаштовуються, панорамують стерео сигнали, регулюють розумний режим динаміків і виконують загальносистемна оптимізація. StageScape також автоматично розпізнає сабвуфери і встановлює кросовери.
Підключення через динаміки L6 LINK, StageScape M20d і StageSource може створити систему величезних можливостей і гнучкості. Разом вони перевизначають типовий вигляд змішувачів і динаміків, представляючи інтелектуальну систему роботи з живим звуком, а не просто поєднання компонентів.

Tweak Pad, візуальне управління налаштуваннями
Для швидких налаштувань еквалайзера в каналі, динаміків та ефектів StageScape M20d забезпечує неймовірно простий у використанні мультипараметричний контролер Tweak Pad XY. Перетягніть палець до загальних звукових ручок, таких як "яскравий" або "глибокий", і для досягнення потрібного звуку буде настроєно кілька параметрів одночасно.
Для досвідчених інженерів, яким потрібен повний контроль над усіма параметрами, режим глибокого редагування "Deep" забезпечує детальний інтерфейс в стилі плагінів, з дискретним калібром коригувальної здатності.

Параметри виклику сцени
StageScape може зберігати та завантажувати майже необмежену кількість сцен інсталяції, налаштувань та стилів DSP. Ми пропонуємо величезну бібліотеку професійно виготовлених пресетів DSP для запуску, щоб значно прискорити процес отримання якісного звучання як інструментів, так і вокалу.
Підключіть мікрофон бас-барабана, виберіть стиль бас-барабана, і StageScape автоматично налаштує ваш індивідуальний набір процесорів - все, що вам потрібно зробити, це працювати пальцем на Tweak Pad, щоб налаштувати ідеальний звук бас-барабана.

Майстер-ефект чотирьох стерео
Чотири стерео майстри ефекту оснащені ефектами студійного рівня: реверберація, затримка, вокальний дублер і багато іншого. Стерео реверберація StageScape, заснована на алгоритмах студійного рівня, додає оптимальну кількість атмосфери та характеру вокалу та загальному міксу. Ви також отримаєте додаткові стерео ревербератори для створення індивідуальних звукових інструментів або вокальної ревербератора.

Третій «двигун» ефектів - чудовий вокальний дублер, який забезпечує приголомшливу глибину і багатство будь-якому ядрі або беквока. Нарешті, четвертий набір стереоефектів пропонує вибір професійних ліній затримки, ефектів приспіву та фангеру, щоб додати текстури до інструментів та загального міксу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ LINE6 STAGESCAPE M20d:
12 високоякісних мікрофонних/лінійних входів з цифровим керуванням та автоматичним розпізнаванням
4 додаткових лінійних входи з автоматичним розпізнаванням
2 цифровий потоковий вхід для комп'ютера, USB або SD
Лінійні стерео розетки для підключення MP3-програвачів та інших джерел звуку
4 монітори автоматичного розпізнавання на симетричному XLR
2 основних виходи з автоматичним розпізнаванням на симетричному XLR
L6 LINK™ багатоканальний цифровий інтерфейс для інтеграції з динаміками L6 LINK
Візуальне середовище змішування з сенсорним екраном
Пульт дистанційного керування на одному або одному з ®/iPad® 2
Багатоканальний запис на комп'ютері, флеш-пам'ять USB або SD-карта
Швидкий запис фрагментів у внутрішній пам'яті для роботи на сауні
Внутрішнє 32-розрядне лікування плаваючою комою
Потужні ресурси DSP з динамічними еквалайзерами, багатоскладні компресори, ворота, затримки, обмежувачі і т.д.
Придушення багатошаровий зворотного зв'язку в кожному каналі мікрофона
4 Майстер-ефект, включаючи реверберацію, затримку та вокальний дублер
Практично необмежена кількість налаштувань, сцен і пресетів каналів
Гарантія 12 місяців, 12 місяців безкоштовного обслуговування
Виробництво Китай

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !