7
9
9
EGNATER ARMAGEDDON Увеличить

EGNATER ARMAGEDDON

32991
ARMAGEDDON

Підсилювач АРМАГЕДДОН ЕГНАТЕР

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

56 801 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Підсилювач АРМАГЕДДОН ЕГНАТЕР
Egnater Armageddon - це 3-канальний, 3-канальний, повністю керований MIDI високогейський металевий монстр з вбудованим інтернет-провайдером Decimator noise-cancellator®.

Чотири преміальні підсилювачі потужності 6L6 і шість ручних ламп preamp 12AX7 живлення цього гіганта. 3 окремі канали дозволяють отримати звук від чистого відкритого клину до екстремального високогемового металевого крана. Фірмова технологія Egnater з щільними і яскравими перемикачами в кожному каналі дозволяє регулювати поведінку підсилювача в низькочастотних і високочастотних діапазонах. Вбудований інтернет-провайдер® шум Decimator G-String допомагає повністю усунути шум без шкоди для тональності та звучання, а також може бути активований (вмикання/вимикання) від пішохідного. Контролери «середнього» контролю в головному розділі можуть як зміцнити, так і послабити його внесок в загальний звук. Реверберація може бути налаштована незалежно для кожного з каналів. Армагеддон повністю інтегрується з будь-яким обладнанням MIDI. У комплекті є нога з семи кнопок - (з'єднана стандартним кабелем XLR) і щільний корпус.

Армагеддон оснащений вбудованим дециматором™ шумозаглушити G-String, який є передовим сучасним рішенням в технології шумозаглухлення. На відміну від традиційного Neuzgate, Decimator™ G-String запатентував технологію з детекторами рівня, які відстежують сигнал гітари. Активувавши Decimator™ G-String і встановивши поріг тригера, ви отримуєте ідеальний шумозаглушення без артефактів і побічних ефектів у звуці.
«Дециматор™» та «Дециматор™ G String» є зареєстрованими товарними знаками ТОВ «Інтернет-провайдер® Technologies»

Технічні характеристики АРМАГЕДДОНУ EGNATER:
Підсилювач гітари.
Трубки.
Потужність 120 Вт (ввімкнено 120/60), 4 x 6Л6 x 6 x 12AX7,
Канал 3.
Вбудований інтернет-провайдер® DecimatorTM G-String.
Реверберація в кожному каналі.
7-кнопковий нижній колонтитул у комплекті.
Вихід емуляції шафи XLR.
Цикл ефектів з повідомленням і поверненням коригування, MIDI In/Thru

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: