CORT CEC3 NS

32644
CEC3 NS

CORT CEC3 NS - класична гітара з песо-сенсором, верхня палуба з цілої ялини, нижньої палуби і червоного дерева, шия з червоного дерева з підкладкою з рожевого дерева, глибина тіла 83 х83мм, песозонна і CE304T (з тюнером), колір: Натуральний атлас (НС).

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

6 930 грн

Есть в наличии

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

CORT CEC3 NS - класична гітара з песо-сенсором, верхня палуба з цілої ялини, нижньої палуби і червоного дерева, шия з червоного дерева з підкладкою з рожевого дерева, глибина тіла 83 х83мм, песозонна і CE304T (з тюнером), колір: Натуральний атлас (НС).

Основні моменти CORT CEC3 NS:
- верхня палуба з цілої ялини
- ламінований червоне дерево і задня палуба
- 45мм висока ширина плавки
- тонке і зручне тіло
- Покращена система де-іонів зв'язку
- укорочена мензура
Вбудована електроніка
- Рядки D'Addario EXP46N

Верхня палуба цілої ялини
Ялина є галузевим стандартом для виробництва верхніх колод сучасних акустичних гітар. Унікальне поєднання міцності і еластичності цієї деревини дозволяє досягти підвищеного динамічного діапазону і відмінної артикуляції, в той час як інструменти з верхньою палубою ялини відмінно підіходять для будь-якої манери гри.

Ламінована задня палуба і задня палуба червоного дерева
Завдяки яскравому, але щільному звуку з яскраво вираженим діапазоном напівчастот, червоне дерево стало стандартом для виготовлення обмотки і нижніх колод класичних гітар.

Хоча багатий звук твердого дерева залишається неперевершеним, ламінований дизайн дерева також може забезпечити відмінне звучання красивого, надійного і доступного інструменту. Одна з переваг використання такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких змін вологості.

Верхня ширина плавки 45мм
Ширина нульового плавзасування на гітарі серії ЦВК становить 45 мм.

Тонке і зручне тіло
Гітари серії CEC мають тонке тіло, грати в них дуже зручно. Глибина корпусу всього 83 мм - ідеально підходить для музикантів, які шукають зручний інструмент для виступів.

Покращена система зв'язку настилу
Покращена система вен верхньої палуби дозволяє значно посилити резонанс і вібрацію нейлонових струн і отримати більш об'ємний, насичений звук.

Укорочена мензура
Трохи знижена, в порівнянні з традиційною класикою, мензура (643мм) дозволила знизити напругу струн. Завдяки цьому виконання сольних деталей і технічних арпеджіо стало набагато зручніше.

Вбудована електроніка
CEC3 оснащений вбудованим керамічним писанкаром і преампом Cort CE304T. Тримовний еквалайзер дозволяє точно регулювати звук приладу, а хроматичний тюнер зі світлодіодним дисплеєм дозволяє швидко і зручно регулювати гітару навіть на найтемнішій сцені.

Рядки D'Addario EXP46N
Струни зі спеціальним покриттям відрізняються помітно кращою стійкістю до корозії і відрізняються тривалим терміном служби в порівнянні зі звичайними струнами. Навіть якщо ви не грали на гітарі протягом декількох тижнів, ці струни все одно будуть виглядати, відчуватися і, найголовніше, звучати як нові.

Технічні характеристики CorT CEC3 NS:
Тип: класична гітара з пізосенатом.
Розмір: 4/4
Верхня палуба цілої ялини.
Нижня палуба і червоне дерево.
Гриф з червоного дерева.
З підкладкою з рожевого дерева.
Корпус глибиною 83 х83 мм.
CE304T (з тюнером).
Колір: Натуральний Сб

Характеристики

Верхня палуба: Ялина ціла
Нижня колода: Червоне дерево
Гриф: Червоне дерево
Підкладка з грифом: Палісандр
Мензура / розмір: 4/4
Декольте: Так
З макіяжем: Так

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также: