Mustang GTX - нова серія цифрових гітарних комбопідсилювачів від Fender

Mustang GTX  - нова серія цифрових гітарних комбопідсилювачів від Fender

Гітарні підсилювачі Fender – одні з самих легендарних у музичній індустрії. Від класичного Bassman та Twin Reverb до сучасного Hot Rod Deluxe, компанія має багату історію з незліченними легендами. Новий Mustang GTX поєднує у собі десятиліття вдосконалених тональностей, зворотній зв'язок з музикантами та найсучасніші технології, щоб створити цілий спектр комбінацій з дивовижним звучанням та приголомшливими функціоналом.

Нові Fender Mustang GTX100 та Mustang GTX50 пришли на заміну моделям Mustang GT40, GT100 та GT200. Компанія Fender  вислухала побажання гітаристів і внесла вдосконалення. Підсилювачі Mustang GTX - це найміцніший та найфункціональніший універсальний цифровий підсилювач, який коли-небудь представляла компанія Fender.

Новий Mustang GTX, кращий гітарний підсилювач з безпрецедентним набором функцій та неперевершеним виконанням. Широкий вибір точних та універсальних моделей підсилювачів з десятками ефектів та 200 вбудованими пресетами допоможуть вам досягти гітарний тон, потрібний для будь-якої музики. Модульна гнучкість сигналу дозволяє переміщувати ефекти в будь-яку точку ланцюга, а чіткий кольоровий дисплей дозволяє знати, що відбувається під капотом комбопідсилювача.

Що нового?

Під’єднання
Високофункціональний Mustang GTX має унікальні можливості підключення, завдяки чому він виділяється серед подібних підсилювачів.
Прагнучи поліпшити життя музикантів, Fender випускає абсолютно новий додаток Fender Tone 3.0, для того щоб мати можливість досліджувати, змінювати, створювати свої унікальні налаштування віддалено.
Зовнішній вигляд справжніх підсилювачів був відтворений з новими віртуальними елементами управління - тепер ви можете крутити ручки найвідоміших підсилювачів та ефектів усіх часів.
Можливість підключення до Wi-Fi дозволяє вам підключатися до підсилювача для оновлення, тому що Fender продовжує оновлювати функціональність та додавати нові можливості і ваш підсилювач стає все кращим!
Крім того, можливість потокової передачі звуку через Bluetooth Mustang GTX дозволяють вам грати разом з улюбленими треками та мінусами.

Fender Mustang GTX має на борту широкий вибір підсилювачів, ефектів та готових пресетів серед яких є:

40 базових підсилювачів на вибір
Нові моделі GTX включають класику Fender, як Blues Jr. та Vibro King, а також інші підсилювачі, включаючи вибір JazzChorus Clean та Silver Jubilee.
79 нових ефектів
79 нових ефектів які включають моделі класичних ефектів Overdrive, Fuzz, Delay та Pitch Shift. Панель ефектів Mustang GTX, від класичних та практичних до приголомшливих настільки різноманітні, наскільки це можливо.
200 базових та жанрових пресетів
Mustang GTX включає понад 200 базових та жанрових пресетів, що надає доступ до найрізноманітніших жанрів від кантрі до року, R&B до металу та поп-джазу

Спеціально розроблений сценічний дизайн включає в себе гладкий  чорний текстурований вініловий корпус з передньою частиною з сріблястої решітки. Панель управління розташована у верхній частині підсилювача та має чорні атласні фактурні ручки з підсвіткою.
Fender Mustang GTX оснащені 12'' динаміком Celestion Special Design. Динамік видає до 100-ватт цифрової потужності що дає можливість використовувати підсилювач не лише в домашній практиці ай на репетиціях чи навіть концертах.
Модель GTX100 оснащена динаміком Celestion GT12FSD-100, тоді як GTX50 оснащений Celestion Seventy 80.

Універсальні можливості підключення:
1. На задній панелі Mustang GTX розташований роз’єм USB. За допомогою кабелю micro USB можливо підключитись до комп'ютеру з програмним забезпеченням для запису.
2. Наявність лінійних стереовиходів XLR дозволяють працювати з акустичною системою, записом і зовнішнім обладнанням.
3. Лінійний вихід для навушників
4. Петля стереоефектів для підключення зовнішнього обладнання.


Fender Mustang GTX50

Новий Mustang GTX50 - це більш доступна версія підсилювача у серії GTX. Всі великі оновлення GTX присутні; більше моделей підсилювачів, ефектів та пресетів, міцний крпус, підєднаня до WiFi та сумістність з Tone 3.0. Основною відмінністю GTX50 від GTX100 є зменшений корпус, потужність у 50 Ватт, та динамік Celestion SEVENTY 80.

Fender Mustang GTX100

Вдосконалена цифрова могутність Mustang з ще більшою кількістю підсилювачів, ефектів та пресетів, ніж будь-коли. Fender Mustang GTX100 виконаний у міцному корпусі і завжди готовий до сцени, завдяки динаміку Celestion GT12FSD-100. Якщо ви хочете, практикуватись вдома, на репетиції чи навіть мати можливість виступати на майданчику то Fender Mustang GTX100 стане вашим вірним компаньйоном у досягнені ваших цілей. Має 100 Ватт потужності.

Fender Mustang GTX100 комплектується новим контролером FENDER GTX-7 FOOTSWITCH. Контролер має сім окремих кнопок з індивідуальними функціями серед яких: перемикання банків пресетів, керування ефектами, тап-темпо та хроматичний тюнер. Також за допомогою GTX-7 можливо керувати 60 секундним лупером.


Tags: FENDER