YAMAHA THR10X

33308
THR10X

YAMAHA THR10X - комбо для електрогітари з цифровим блоком ефекту, підсилювачі моделей: POWER I, POWER II, BROWN I, BROWN II, SOUTHERN HI, CLEAN, BASS, FLAT, EFFECTS: CHORUS, FLANGER, PHASER, TREMOLO, DELAY, DELAY/REVERB, SPRING REVERB, HALL REVERB, "COMPRESSOR, "NOISE GATE" (- управляється в редакторі THR, 5 комірок пам'яті, хроматичний тюнер, контролери: AMP, GAIN, MASTER, BASS, MIDDLE, TREBLE, EFFECT, DLY/REV, OUTPUT GUITAR, USB/AUX.

Подробное описание

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

10 467 грн

Продан:(

Рейтинги и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание


YAMAHA THR10X - комбо для електрогітари з цифровим блоком ефекту, підсилювачі моделей: POWER I, POWER II, BROWN I, BROWN II, SOUTHERN HI, CLEAN, BASS, FLAT, ефекти: ХОР, ФЛАНГЕР, ФАЗЕР, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА, ЗАТРИМКА / РЕВЕРАНС, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРАНС, HALLB, "КОМПРЕСОР, "ШУМОВІ ВОРОТА" (- управляється в програмному забезпеченні редактора THR), 5 комірок пам'яті, хроматичний тюнер, контролери: AMP, GAIN, MASTER, BASS, MIDDLE, TREBLE, EFFECT, DLY/REV, GUITAR OUTPUT, USB/AUX OUTPUT, USER Switch MEMORY x 5, TAP/TUNER Switch, інтерфейси: вхід (стандартний моно), Стандартний стерео), AUX (стерео міні), USB-динаміки: 8 см широкосмугові x 2, підсилювач: 10 Вт (5 Вт q 5 Вт), джерело живлення: адаптер EADP-38EB A (входить у комплект), акумулятори (лужні батареї AA розміру AA).

Основні моменти yamaha THR10X:
- Автентичний стиль і дизайн підсилювача гітари від одного з провідних виробників, Yamaha (Японія).
- Програмна користувальницька функція пам'яті дозволяє зберегти до п'яти повністю незалежних наборів налаштувань звуку.
- швидке перемикання на користувальницькі налаштування "на льоту" без затримок і звукових стрибків.
- 8 видів автентичного гітарного посилення, в тому числі чистий канал (DELUXE, КЛАС A, US BLUES, BRIT BLUES, MINI, BASS, ACO, FLAT).
Запрограмований користувачем торкніться Tempo, щоб швидко налаштувати ефект затримки.
- Вбудований хроматичний тюнер з яскравим дисплеєм забезпечить максимальну точність налаштування електрогітари.
- Оригінальна функція освітлення спереду імітує оригінальне світіння справжнього підсилювача лампи.
- Входи AUX і USB дозволяють виконувати під нульовим треком, що грає зі смартфона, портативного MR3-плеєра або персонального комп'ютера.
Можливість використання додаткових елементів управління і програмного забезпечення при підключенні підсилювача до ПК через USB-порт.
- Вбудована секція ефектів обробки урізноманітнить звучання будь-якого музичного стилю (ХОР, ФАЗЕР, ФЛАНГЕР, ЗАТРИМКА, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА/РЕВЕРАНС, РЕВЕРАНС ХОЛЛА, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРБЕР, КОМПРЕСОР, ШУМОВІ ВОРОТА).

Серія THR була розроблена групою гітаристів, які шукали ідеальний звук. Гітарний комбор YAMAHA THR10X звучить так, як ви хочете, і створює враження, яке вам потрібно. Ефекти, які доповнюють і розширюють вашу гру, поєднуються з реверсивним і лолієвим наповненням всієї кімнати, що дозволяє вивело техніку виконання на наступний рівень. Завдяки унікальному дизайну і фокусу звуку THR, гучність стадіону вже не є обов'язковою умовою хорошого звучання - все в підсилювачі YAMAHA THR10X призначене для того, щоб слідувати манері вашої продуктивності, включаючи необхідність іноді звучати дуже тихо. Тон і відчуття, які він створює, змусять забути про час і грати на інструменті всю ніч.

Гітарний комбо Yamaha THR10X підтримує 6 типів ефектів q бас і чистий звук (POWER I/POWER II/BROWN I/BROWN II/SOUTHERN HI/CLEAN/BASS/FLAT). Більшість ефектів комбо YAMAHA THR10X засновані на процесорах ефектів VCM. Ця технологія, яка використовується в професійних консолях змішування Yamaha, забезпечує безпрецедентний реалізм і якісні ефекти. Ефекти, досягнуті за допомогою VCM, є нюансами, яких неможливо досягти за допомогою простої цифрової емуляції. VCM дозволяє ефектам звучати дійсно музично, адже саме ця музичність робить класичні процесори аналогових ефектів незамінними навіть у сучасній цифровій студії.

Нові модифікації THR
Нові гітарні підсилювачі THR10 і THR5 підходять для практики, розваг і домашніх заходів далеко від сцени. Визнаючи цю нову концепцію, яка втілює якість і зручність гри за будь-яких умов і в будь-якому середовищі, підсилювачі серії THR продовжують зміцнювати свою зростаючу популярність у всьому світі.

Зберігаючи унікальну концепцію THR10 і THR5, новий підсилювач гітари THR10X є додатковою спеціалізованою варіацією для тих, кому потрібен певний стиль звучання. Використання оригінальної технології «Віртуальне моделювання схем (VCM)», якість звуку THR10X безкомпромісна - включаючи ситуації, коли великий підсилювач сцени використовувати не можна, а невеликого комбо буде недостатньо і «мало» в звуці - практикувати як в приміщенні, так і за його межами без необхідності складних комплектів обладнання, що дозволяє реалізувати свої музичні ідеї в будь-яких умовах і в будь-якому середовищі.

Фокус на спотворенні звуку
THR10X, безсумнівно, буде хітом, оскільки він знайде тільки гей-моделі підсилювачів. Завдяки використанні технології VCM ми змогли точно відтворити характерний привіт-гей звук відомих моделей підсилювачів. Навіть вдома ви зможете оцінити і насолодитися потужним гітарного звучання, яке обов'язково сподобається гітаристам хеві-метал металу. Оливково-зелене покриття для THR10X відрізняє його від інших моделей.

THR10X зберігає переваги та особливості концепції THR. Це в першу чергу "великий" правильний сценічний звук навіть при найменшій гучності. Звичайно, всередині ви знайдете такі зручності, як додаткові ефекти і тюнер, а також можливість працювати від батарей грати в будь-якому місці і де завгодно.

THR дозволяє відтворювати улюблену музику (в стерео режимі!) через вхід AUX, а підключення до комп'ютера через інтерфейс USB дозволяє перетворити пристрій в домашню міні-студію, записувати музику і редагувати її потім в daw додатках, таких як Cubase.

Використання програми THR Session для iPhone/ iPod дозволить вам тренуватися і грати з супроводом.

Додавання трьох нових моделей до лінійки THR дозволить гітаристам вибрати модель, яка ідеально підходить для їх стилю гри або інструменту.

Технічні характеристики Yamaha THR10X:
Тип: комбо підсилювач електрогітари
Специфікація: електрогітара;
Звукові режими: CLEAN, CRUNCH, LEAD, BRIT HI, MODERN, BASS, ACO, FLAT;
РОЗДІЛ ЕФЕКТІВ: ХОР, ФЛАНГЕР, ФАЗЕР, ТРЕМОЛО, ЗАТРИМКА, ЗАТРИМКА / РЕВЕРБЕРАТОР, ВЕСНЯНИЙ РЕВЕРБЕРАТОР, РЕВЕРАНС ЗАЛУ, КОМПРЕСОР, ШУМОВІ ВОРОТА;
Матеріал корпусу: сталь;
Транспортна ручка: стилізована хромована ручка;
Рейтинг потужності: 10 Вт (5 Вт і 5 Вт).

Специфікація потужності та електроніки:
Рейтингова потужність: 10 Вт (5 Вт і 5 Вт);
Модель типу динаміки: широкоформатна динаміка;
Кількість носіїв: два динаміки;
Діаметр: 2 х 8 см
Моделювання: аналогове/ цифрове моделювання VCM;
Хроматичний тюнер: оснащений цифровим, яскравим дисплеєм;
Натисніть Темп: Швидке налаштування часу затримки та ефекту ефекту ефекту (Затримка, Тремоло);
User Bank: П'ять програмних пресетів пам'яті користувача.

Перемикання та живлення підсилювача:
Живлення: блок живлення EADP-38EB, акумулятор АА;
Лужні батареї типу АА (близько 6 годин роботи), нікель-метал-гібрид (близько 7 годин роботи);
Перемикання: 14 джек інструментальних входів, AUX запис (18 міні-роз'єм, стерео), USB вхід;
Перемикання вихідних: вихід навушників (18 міні-роз'ємів, стерео);
Необов'язково: USB-порт для підключення до ПК.

Специфікація додатка THR сесії:
Безкоштовне завантаження з сайту виробника;
Сумісність: iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (четверте покоління);
Системні вимоги: iOS 5.0 або пізнішої версії.

Розмір:
Ширина: 360 мм.;
Висота: 183,5 мм;
Глибина: 140 мм;
Вага: 2,8 кг.;
Колір: темно-зелений;

Виробництво: Китай
Гарантія: 24 місяці

Аксесуари включені:
- Адаптер змінного струму
- USB-кабель
- Стерео міні-кабель
- DVD-rom з кубинським штучним ай

Характеристики

Конфігурація динаміки: 2 x 3"
Потужність: 10 Вт
Ефекти: Так
Продовольство: Акумулятор/акумулятор

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Сопутствующие товары

Смотрите также: