Гітарні процесори компанії Hotone Audio - скоро будуть доступні в Україні!

Гітарні процесори компанії Hotone Audio - скоро будуть доступні в Україні!

Сьогодні гітарний процесор - це одна з найбільш бажаних речей для будь-якого гітариста. Процесор компактніше, практичніше і куди універсальніше будь-якого педалборду і, тим більше, підсилювача.
За останній час у світі процесорів мульти-ефектів  спостерігається значне пожвавлення. На ринку з’являються все більше потужних пристроїв з неперевершеним саундом. З урахуванням  фантастичного звуку та варіантності спостерігається значне зростання цін на ці пристрої, що дещо ускладнює життя музикантам з обмеженим бюджетом.

Ентузіасти з компанії Hotone Audio зайнялись цим питанням і прийняли рішення сконструювати універсальний, максимально оптимізований процесор, який відповідає вимогам як новачків і любителів, так і профі. Ім’я цієї новинки - Hotone Ampero.

Серцем Hotone Ampero, безсумнівно, є потужні спарені DSP-процесори SHARC і NXP RT, вони забезпечують достатню обчислювальну потужність для обслуговування спеціальних програмних комплексів CDCM HD і F.I.R.E, які динамічно і з високою точністю моделюють звучання підсилювачів, педалей і кабінетів і надають особливий природний звук.
Широка універсальність
Hotone Ampero оптимізований для роботи з електрогітарою, бас-гітарою, електроакустичною гітарою і будь-якими цифровими інструментами з лінійним виходом: наприклад, з синтезаторами і мікрофонами. Все, що потрібно зробити - це поставити перемикач поруч з входом процесора в правильне положення:

E.GT – электрогітари, бас-гітари;
A.GT – електроакустичні гітари;
Line – синтезатори, мікрофоні, а також будь-який інструмент з лінійним виходом сигналу.

Hotone Ampero дозволяє задіяти до 9 блоків модуляції одночасно в режимі стерео.
У процесорі встановлені:
- 64 моделі підсилювачів
- 60 моделей кабінетів з можливістю вибору мікрофона і його положення
- 100+ цифрових версій реальних педалей
- 50 додаткових ефектів і інструментів просторової / динамічної обробки

Modeling Floorboard забезпечує 64 симуляції підсилювачів з природним звучанням на основі відомих класичних підсилювачів і охоплює всі діапазони між кришталево чистим звуком і грубим та модерновим перегрузом з високим посиленням. Моделі підсилювачів також можна комбінувати з 60 симуляціями кабінетів і 100 ефектами, включаючи класичні, такі як Chorus, Flanger, Phaser, Overdrive і Wah, а також компресори, кільцеві модулятори.

Hotone Ampero також має вбудований лупер, який дозволяє вам записувати і відтворювати різноманітні фонові доріжки зі 100-секундним записом в моно або 50 секунд в режимі стерео. Драм-машина, яка також знаходиться на борту, забезпечує ритмічні патерни, в найбільш поширених музичних жанрах. Крім того, Hotone Ampero оснащений хроматичним тюнером.

Вбудовану педаль експресії можливо використовувати як педаль гучності або для управління різними параметрами ефектів. Також можливе підключення додаткового фірмового футсвітчу через Midi роз'єм на задній панелі приладу.
Перше на що звертається увага при вигляді Hotone Ampero, це чотирьох дюймовий сенсорний дісплей. За допомогою крутилок-енкодерів і тач-скріну відкривається можливість в лічені секунди знайти потрібний пресет або створити відмінний звук з нуля.
На екрані відображаються вибрані вами пресети у яких ви можете виконувати редагування ефектів та інші тональні налаштування. Великий енкодер “Menu” коригує параметри на екрані, а ручка-енкодер "Volume" встановлює рівень гучності для вихідних сигналів. Три менші енкодери розташовані безпосередньо під екраном, дозволяють задавати параметри а для збережень налаштувань також передбачена окрема кнопка блокування екрану.

За допомогою з чотирьох окремих футсвічів які розташовані на нижній частині Ampero, можливе перемикання пресетів, активування ефектів, встановлення темпу для затримок та інших ефектів, зміни виправлень тощо.

Задня панель приладу має безліч варіантів підключення для будь-якої ситуації:

Перед підсилювачем або у петлю ефектів підсилювача
Щоб використовувати Hotone Ampero перед підсилювачем, потрібно підключити гітару в роз'єм INPUT процесора, а потім з'єднати вихід L/MONO зі входом підсилювача. Також, можна послати сигнал одночасно на два різних підсилювача, використовуючи виходи L/MONO і R.

Якщо ви хочете використовувати процесор в петлі ефектів вашого підсилювача, то з'єднайте вихід підсилювача SEND зі входом процесора INPUT, а вихід процесора L/MONO з'єднайте з входом RETURN підсилювача.

Для обох варіантів слід використовувати звичайні гітарні кабелі, а в самому Hotone Ampero відключити секції AMP і CAB, так як і підсилювач і кабінет в даному випадку - "живі".
Підключення безпосередньо у підсилювач потужності
Такий варіант підійде, якщо ваше звучання вже налаштоване у Hotone Ampero, а підсилювач ви хочете використовувати тільки для того, щоб послати сигнал в кабінет. Для цього буде потрібно підключити гітару в роз'єм INPUT процесора, після чого з'єднати вихід L/MONO з входом RETURN петлі ефектів підсилювача.

Як і в першому варіанті, є можливість використовувати одночасно два підсилювача з кабінетами. Підключення також проводиться гітарними кабелями, а в самому Hotone Ampero відключити секції CAB.
Підключення безпосередньо в мікшерний пульт
У разі, якщо ви граєте концерт і не хочете возитися з підсилювачами і кабінетами, можна просто підключити Hotone Ampero безпосередньо в мікшерний пульт звукорежисера. Цей шлях - найпростіший і, при цьому, найнадійніший.

Все, що потрібно, це з'єднати XLR-виходи R і L (MONO) з входами каналів мікшерного пульта. Якщо стерео-підключення необов'язково, можна обмежитися підключенням тільки XLR-виходу L (MONO).
В даному випадку, для підключення слід використовувати балансні XLR-кабелі.
Підключення в аудіоінтерфейс
Те ж саме, що і при підключенні в підсилювач - з'єднати вихід L/MONO зі входом аудіокарти. Також, можна послати на аудіоінтефейс стерео-сигнал, використовуючи виходи L/MONO і R.

Підключення безпосередньо в ПК
Якщо у вас немає окремого аудіоінтерфейсу - не біда! У Hotone Ampero є вбудований аудіонтерфейс, який перетворює звук в код і відправляє в комп'ютер по USB-каналу. Все, що потрібно - налаштувати USB-вхід комп'ютера на отримання аудіо-сигналу.
А поліпшити взаємодію з процесором призвана безкоштовна програма-едітор для Mac та Windows - AMPERO. Для цього потрібно лише підключити Hotone Ampero до комп'ютера за допомогою USB і запустити програму. Програма дозволяє в реальному часі керувати всіма функціями процесора. Крім того, в цьому режимі ви можете завантажити в Hotone Ampero ваші улюблені IR-імпульси гітарних кабінетів або іншого обладнання і використовувати в вашому звуковому тракті.

Технічні характеристики:
Яскравий сенсорний 4''дисплей для управління всіма функціями
Повноцінний процесор з підтримкою IR-імпульсів
Просунуті технології моделювання CDCM & F.I.R.E.
Потужне обчислювальний ядро з двох DSP-процесорів для кращої якості звуку
Вбудований аудіоінтерфейс - 24 біт, співвідношення сигнал/шум - 120 дБ
USB-порт для прямого підключення до Mac та Windows як накопичувач або аудіоінтерфейсу
64 моделі підсилювачів
60 моделей кабінетів з можливістю вибору мікрофона і його положенн
100+ цифрових версій реальних педалей
50 додаткових ефектів і інструментів просторової / динамічної обробки
198 пресетів
Вбудована драм-машина з 100 типових барабанних малюнків
Вбудований лупер з часом запису - 100 секунд
4 окремих призначуваних футсвіча з LED-підсвіткою та вбудована педаль експресії
Балансні і небалансні виходи Jack і XLR для універсальної маршрутизації сигналу
Можливість підключення додаткової педалі експресії
Міцний алюмінієвий корпус

Tags: HOTONE-AUDIO