На сегодняшний день доступны 4 программы покупки в рассрочку. Для удобства совершения покупок в рассрочку все программы оформляются онлайн на сайте, также можно оформить рассрочки от Приватбанка по адресу в Киеве: Щекавицкая 46-Б или во время доставки на адрес в Киеве. Страховки и скрытые комиссии и удорожание отсутствуют!
Можно оформить рассрочку на часть стоимости, остальную сумму оплатить при получении.

privatbank.jpg

''Оплата частями''

- при оформлении покупки по программе ''Оплата частями'' максимальный срок рассрочки составляет 3 месяца, Вы погашаете покупку тремя равными платежами без переплат и скрытых комиссий. Возможно досрочное погашение.

- пример покупки по программе ''Оплата частями'' на 3 платежа, стоимостью 6000 грн:
3 равных платежа по 2000 грн.


''Мгновенная рассрочка''

- программа ''Мгновенная рассрочка'' позволяет совершать покупки от 2 до 24 платежей. Комиссия составляет 2.9% за каждый месяц пользования. Возможно досрочное погашение.

- пример покупки по программе ''Мгновенная рассрочка'' на 7 платежей, стоимостью 6000 грн:
7 платежей x 2,9% = 20,3%
6000 + 20,3% = 7218 грн
7218 / 7 платежей = 1031 грн составит Ваш ежемесячный платёж


''Мгновенная рассрочка акционная''

- программа ''Мгновенная рассрочка акционная'' позволяет совершать покупки от 2 до 7 платежей. Комиссия составляет 0.99% за каждый месяц пользования. Возможно досрочное погашение.

Пример покупки по программе ''Мгновенная рассрочка акционная'' на 7 платежей, стоимостью 6000 грн:
7 платежей x 0,99% = 6,93%
6000 + 6,93% = 6378 грн
6416 / 7 = 917 грн составит Ваш ежемесячный платёж

Узнайте доступную сумму лимита по сервису:
- отправьте SMS на номер 10060 с текстом chast.


''Рассрочка от DOMMUZYKI.UA'' на 3, 6 и 10 платежей

Для оформления рассрочки достаточно заполнить анкетные данные (ФИО, мобильный, паспортные данные, дату рождения и ввести ИНН). Оформление по всей Украине. Первый платёж Вы оплачиваете удобным способом: наличными во время доставки/ самовывозе, на расчётный счёт, наложенным платежом и другим удобным способом. Остальные платежи Вы оплачиваете удобным способом, начиная со следующего месяца до 20 числа. Достаточно нажать на кнопку зелёного цвета: Выгодная рассрочка в странице товара и заполнить анкетные данные. В течение часа с Вами свяжется наш менеджер и поможет оформить покупку.

Пример покупки по программе ''Рассрочка от DOMMUZYKI.UA'' на сумму 10 000 гривен:
3 платежа по 3436 грн. = 10 308 грн.
6 платежей по 1833 грн. = 11 000 грн.
10 платежей по 1200 грн. = 12 000 грн.


Задать вопрос: напишите нам


Новые отзывы к товарам

 • 28.06.2017
  Шукав собі щось із не дуже дорогих активних студійних моніторів типу MACKIE CR3, Pioneer DM-40, TASCAM VL-S3 та M-AUDIO AV32. Вони практично в одній ціні. Я розумію, що ці монітори для серйозних занять музикою не дуже підходять, але мені вони потрібні більше для відеомонтажу та прослуховування музики на компютері. Придбав у підсумку MACKIE CR3 чим цілком задоволенний.
 • 28.06.2017
  Звук за якістю не можна порівняти зі звуком, що видаються інтегрованими кодеками. Якість звуку, що видається моєю (недорогий) акустикою, піднялася на новий рівень. Навіть на максимальній гучності в навушниках чути весь діапазон частот практично без спотворень. Потужний вихід для навушників. Якщо будете перевіряти - не забудьте програмно збавити гучність: мої Sennheiser з опором 32 Ом при включенні досить важкої музики на повній гучності викликають біль у вухах.
 • 28.06.2017
  Відмінна модель, переваги: звук — чудовий, якість збірки і матеріалів — відмінне, комплектація - вражає багатством, шумоізоляція - просто вражаюча. На голові сидять дуже зручно і в міру щільно.
 • 28.06.2017
  Нормальний проц. Дуже добре справляється з функцією домашніх занять. Для цього є усе необхідне! Можна підключити навушники і не заважати домашнім. Є метроном, що зручно при вправах на ритм. Є тюнер. Процессор дозволяє на практиці ознайомитися з усіма видами примочок для басу. Шумодав нормальний. І найголовніше живиться не тільки від розетки але і від мережі, можна де завгодно практикуватися в навушниках не залежати від мережі! Для серйозних концертів звичайно деякі види ефектів не підійдуть, тут потрібно буде обладнання серйозніше.
 • 28.06.2017
  Нещодавно придбав даний девайс, залишився дуже задоволений! Розхвалювати не буду бо довго) порадував багатий функціонал (для недосвідчених-початківців саме воно) і якість заводських пресетів (думав буде набагато гірше).
 • 28.06.2017
  Шум невеликий присутній, але неозброєним вухом його не почути (тільки в хороших навушниках і після "жорсткої" обробки (компресії). Проблема в тому, що є однокласники, у яких навіть після обробки рівень шуму залишається непомітним. Це, звичайно, лірика. Навіщо сидіти і під лупою шукати шуми? Але осад залишається. Тепер про звучання. Звучить X1 бюджетно. Якщо це ваш перший мікрофон, то будете задоволені. Якщо вже працювали з різними моделями, то звук вас не здивує, можливо навіть засмутить. Низькі частоти відтворює акуратно, низька середина (основа голосу) слабенька, невпевнена, закрита, над нею домінують високі середні. Модель 2200А IIС звучить на дві голови краще. Збирайте на нього, різниця в ціні не така суттєва, як в звуці. 2200А IIС захоплює відмінну "основу "голосу, звук добре лежить в міксі, він теплий, близький і відкритий. Купивши і послухавши X1, ви відразу захочете чогось більшого і знову почнете збирати гроші ... А після покупки 2200А IIС у вас залишиться відчуття" справжньої речі "і правильно вкладених коштів (причому далеко не космічних).
 • 28.06.2017
  На моём опыте одни из качественных систем за свои деньги, без хрипов и прочих недостатков. Работают по блютуз через смартфон, планшет. Начальные модели для использования в квартире, а вот: Можно брать с собой такой современный магнитофон.
 • 28.06.2017
  Відмінний блок ефектів. Пульт весь металевий, раджу. Дуже хороша річ, функціональний і гарний звучить. Єдине чого хотілося бо в ньому немає - LowCut в мікрофонних лініях.
 • 28.06.2017
  Микрофон бомбический! Я влюбилась! Есть 2 недостатка - неполная плагэндплейность и отсутствие втыка для наушников - для он-лайн контроля. Но формфактор, цена, размер, качество, бренд, США - маст хэв
 • 28.06.2017
  Мікрофон просто відмінний для запису вокалу, підійде як для запису голосу так і для запису речитативу. Взагалі мікрофони mxl дуже зарекомендували себе в штатах та єес.